Organix

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: tofifi11, Módosítva: 2013. december 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Ultra könnyű formulával. Az argánolaj azonnal behatol a hajszálba, hogy az teljes fényében tündökölhessen, és védjen hő-és UV-károsodás ellen. Erősíti és táplálja a száraz, törékeny hajat.

Bernadett23

2016. július 18.

Imádom ezt a hajolajat :) Tartósan puha tőle a hajam. Nem zsírosít,nem nehezíti el a hajam :)
Egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Egyszerűen imádom :)

szzsuzsa0822

2015. november 6.

Külföldön szereztem be akciósan és nem bántam meg, hogy lekaptam a polcról. Egy csoda! Gyönyörű szépen táplálja a hajvégeket és iszonyat sokáig elég! Kár, hogy itthon nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

scorpionqueen

2015. szeptember 19.

Update 3 hónap után: Levonok tőle egy csillagot, mert óriási, kb. négyszer-ötször akkora mennyiséget kell belőle használom ahhoz, hogy ugyanolyan hatása legyen, mint a Garniernek, ezért rohamos ütemben fogy, nemsokára a flakon végére is érek. Ilyen fogyás mellett akár high-end terméket is választhattam volna, ugyanott lennék. A hatása sem jobb, semmi különbséget nem tapasztalok. Nem veszem újra.

Egy hónapja használom egyelőre, így arról még nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire védi a folyamatos használata a hajvégeket. Amit észrevettem eddig, hogy a Garnierhez képest lényegesen többet kell belőle használnom, hogy ugyanolyan könnyedén tudjam kifésülni a hajam. Az illatát szeretem és szimpatikus, hogy ebben legalább már a harmadik helyen szerepel az összetevők között az argán olaj, nem a végén kullog. Egyelőre 4 csillag, mert még nem látom, hogy jobb lenne az eddig használt hajvégápolóktól, de ha elfogy, jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

deresi

2015. június 1.

Szuper selymessé és fényessé teszi a hajam, nem ragad, nem zsírosít és nagyon kiadós. Egy borsónyi mennyiséget szoktam eloszlatni a hajvégeken, hogy a formázás ne szárítsa ki és ne szöszösödjön tőle. Imádom és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Senoritaa

2013. december 29.

Hatasat nem vettem eszre de viszont hamar felszivodik es selymes lesz a hajam s megy 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

tofifi11

2013. november 1.

A termék leírása tökéletesen igaz, legalábbis számomra! A legjobb hajolaj amit eddig használtam, megéri az árát: az enyém 118 ml 7 fontért, a Gliss Kur Hair Repair Hajolaj 75 ml és több mint 2000 Ft volt, amikor megvettem. Az nem segített a fénytelen, töredezett és sprőd hajamon. Ez igen! Jár az 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol