Oriflame

Ár:   16 999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. január 20.

Ár:   16 999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Fejjegyek: lemon primo fiore, frézia, magnólia

Szívjegyek: jázmin, damaszkuszi rózsa kivonat, málna

Alapjegyek: vanilla surabsolute, cédrus, pézsma

Ár: 6000,- , Eladó: Feherzsofia
Állapot: Próbafújt,dobozos, Helyszín: --, fizetés: --

okonetgabcsi

2020. november 23.

Nekem nagyon kellemes édes és vaniliás illatot ad a bőrőmön.
tartós még zuhanyzás után is érződik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 23.

Nekem nagyon kellemes édes és vaniliás illatot ad a bőrőmön.
tartós még zuhanyzás után is érződik az illata.

Masnuci

2020. november 20.

Egyelőre mintát kaptam csak belőle, két alkalommal tettem próbát vele. Rajtam halványan bőrös, édes és enyhén virágos. Nem annyira vonzódom az édes-szirupos illatokhoz, de ez nem is olyan. Teljes ára eltúlzott, annyit nem ér, tekintve, hogy nem is túlzottan tartós, pedig a reklámszöveg azt sugallja. Mindegy, lehet, hogy akciósan lecsapok egyre, már csak az üvege miatt is :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

eheiszki

2020. november 14.

Ez a hónap LOL terméke. Alapáron annyi mint egy 50ml Montale! Nevetséges.
Úgy tudom a megalkotója az aki a Black Opiumon is dolgozott. Nos, itt abból a szakértelemből semmi se látszik. Ez egy átlagos, kicsit édes, fás, pézsmás illat. Az üvegén kívül - ami tényleg bitang jól néz ki - semmi mást nem tudok mondani. Ennyi pénzért gyerekek luxust kellene kapnunk! Az illatjegyek nettó kivehetetlenek.. Az alapárát pláne nem, de akciós árát sem éri meg. Borzasztóan csalódott vagyok, tényleg sokat vártam. Mindenképpen rendeljetek mintát ha nagyon izgatja a fantáziátokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Ez a hónap LOL terméke. Alapáron annyi mint egy 50ml Montale! Nevetséges.

pacsalia

2020. november 6.

Édes, fás, igen erős intenzitású illat. egész kellemes, és Oriflame létére elég különleges is szerintem. A tartóssága nem annyira jó, de egynek elmegy. Aki szereti az édes-fás, karakteresebb illatokat, az akció idején tegyen vele egy próbát. Teljes áron SEMMIKÉPP! :D Annyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol