Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

carriebradshaw

2015. november 4.

Hú jó rég óta megvan, kb 1 éve...használgatom...nekem nem sötét a barna szín, főleg nyáron, korrektorként egész jól használható. A világos valóban nem jó a karikák elfedésre, én szemöldök alá szoktam kiemelésre használni, így kb ezer évig elég lesz, a zöldről nem is beszélve mert az meg nem használom. A barna lassan elfogy, szerintem kipróbálok majd valami mást, de nem volt pénzkidobás+az oriflametől eleve nem kell csodát várni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Lorcii

2015. július 17.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban.
Maga a korrektor rettentőn puha, ami zavaró hisz egy érintéssel rengeteg korrektort felvesz, holott a felére nincs is szükség.
A barna szín nagyon sötét, használhatatlan, a világos beleül a ráncokba egy 'zsíros rétegként'.
A zöld színt használtam belőle elég sokat, vékony rétegben felviszem a piros, pattanásos területre, majd erre került rá a korrektor, vagy az alapozó.
Tehát ezt az egy színt szerettem csak belőle, de az ára miatt nem gazdaságos megvnni az egész palettát, helyette vehetünk egy zöld korrektort.
Így 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban.
Így 2 csillagot kap.

Runway

2015. július 17.

A szem alatti sötét karikák eltüntetésére akartam használni, de sajnos nem vált be. Se a sárga, se a barna rész nem hozott számomra megfelelő eredményt, a színt se találták el igazán és eldolgozni sem könnyű, akárhogy próbálkoztam, mindig azt láttam, hogy elüt a bőrömtől és végül beláttam, hogy más korrektor után kell néznem. A zöld rész pedig teljesen felesleges volt számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

dekanyenik

2015. május 1.

Hát én nem vagyok elégedett. a Zöld részhez hozzá se nyúltam. A másik kettő nekem pattanásra átlagos fedést biztosít, de a szem alatti karikákkal szemben hatástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

petran

2015. február 23.

Nem szeretem, nem is használtam sokat, mivel valóban a világos túl világos, a zöld se ér semmit, természetellenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Vikinca

2015. január 19.

Meg vagyok vele elégedve, a sárga tökéletesen elfedi a szemem alatt lévő karikákat és tartós is. A zöld része nem vált be korrektorként, viszont a pattanásaimra és a bőrkipirosodásra nagyon jó. Esténként bekenem és másnapra, ha nem is mulasztja el, de remekül csökkenti a pirosságot és a pattanás is összehúzódik tőle. A barna részt nem tudom semmire használni, mert túl sötét a bőrömhöz. Újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Fruzsina0620

2014. október 27.

Ez az első ilyen "több színes, több részes" korrektor palettám. Nem győzött meg. Mindegyiket használtam már belőle és hamarosan is elfogynak, de csak azért, mert kényszerből használom el. Bár akciósan vettem, de teljes áron nem vettem volna meg. A világos szín szerintem túl világos, én mindig sminkszivaccsal dolgozom el utána, hogy ne legyen annyira természetellenes a hatása. A zöldet a piros foltokra használom és még arra ráteszem a barna színű korrektort és hiába dolgozom el, akkor is valamikor átlátszik az alapozón vagy a BB krémen, de néha még a színét is megváltoztatja :O. Nem vált be, inkább maradok a Catrice Camouflage korrektornál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

drica

2014. augusztus 19.

A zöldet én sem használom. A barna korrektor megbízható, de a világos nem jól fed. Megszáradva darabos nem egységes hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

majorfanny

2014. augusztus 13.

A zöld részét nem használom, mert nagyon látszik a púder alatt de a pirosságot nem húzza le. A szem alatti karikákra való borzalmas. Túl fehér és ő sem használ semmit, szinte mégjobban kiemeli a hibákat a zöld társával egyetemben. A barna korrektor szépen fed, én azt használom a szemem alá is, ott is egész szép eredményt produkál. Tehát a 3 részből 1 az, ami használható a többinek a kukában lenne méltó helye. Ha lehetne 3,5*- ot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Lisien

2014. június 18.

Ez nálam a "miért is kellett megvennem" kategória győztese...a fedése nem jön be, ráadásul ahova felvittem olyan hatást keltett, mintha teljesen ki lenne száradva a bőröm, nem kifejezetten tartós és kis mennyiség is van benne. Mondjuk mivel nem fogom használni, így nyilván sokáig megmarad majd. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.