Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

necra

2014. május 16.

Nekem nem működik :( a zöld nem fedi el a pattikat, a többi pedig nem kompatibilis a BB krémemmel :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Estee

2014. május 1.

A narancssárga elég béna fehér bőrön, nem tudom elképzelni, hogy hova szánták. A sárga és a zöld viszonylag jó, de van jobb minőségű és kenhetőségű korrektor a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

Yellow Paca

2013. július 30.

Ezt a palettát ismerősöktől kaptam.
A sárgát én sem tudom mire használni.
Kipirosodott részeket én a zölddel halványan szoktam lefedni, majd erre rá a "bőrszínűt".
Régebben egyáltalán nem tudtam normálisan használni, aztán beneveztem egy korrektor-ecsetbe, és lám, egész jól lehet így bánni vele. Tartósságát tekintve... fogalmam sincs, rólam minden hamar lepereg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 30.

Ezt a palettát ismerősöktől kaptam.
A sárgát én sem tudom mire használni.

Sminkmánia18

2013. április 3.

a zöldet nem lehet használni semmire..a sárga és a ,,bőrszín" elég jól fednek de néha nagyon elüt a saját bőrszíntől. óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

szabonikolett120

2013. február 25.

Nekem annyira nem jött be....a sárga még csak csak elmegy,ha a zöldet felkenem szürke lesz a fejem tőle akármennyire is dolgozom el,a barnát meg nem tudom mire használni mert túl sötét a bőrömhöz. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

bandita

2013. január 9.

Ez itt kérem nem más, mint háromszínű libazsír, igényes, rekeszes tégelybe töltve. Mindamellett köszönettel tartozom neki, amiért sikerült AZONNAL, és mára BIZTOSAN rámutatnia arra az örvendetes tényre, hogy "Jé, már nem csupán vízszintes szemkörnyékráncaim vannak, hanem függőlegesek is!!"

Most kissé morcos vagyok, nem tagadom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

Most kissé morcos vagyok, nem tagadom.....

nikus23

2013. január 6.

szerintem nagyon jo ez a palleta, nekem nagyon bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

szerintem nagyon jo ez a palleta, nekem nagyon bevalt.

levendulabari

2012. december 22.

Én nagyon szeretem, bár ha a zöldet használom, akkor jól el kell fednem alapozóval, mert orrfújásnál lejöhet és furán néz ki ha zöld az orrom... A sárga jó a karikákra, a barnából is szoktam rá tenni, így természetesebb hatást kelt.
Nem hiszem, hogy újra meg fogom venni, szerintem inkább külön-külön megkeresem ezeket a színeket, mert nem egységesen fogynak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 22.

szambi

2012. november 24.

Ezzel a termékkel is csak annyi a bajom, mint az összes többi 3 színű korrektorkészlettel, hogy csak egy színt tudok használni belőle. Pedig kentem én a zöldet a pattanásokra, a világosat meg a szemem alá hátha, de a zöld pattanásoknál és a szem alatti világosan rikító karikáknál még az alapállapot is jobban tetszett. Végül is a sötét ilyen jolly joker lett mindenre, el is kenegettem, de utána meg ott álltam két majdnem teli színnel és dobhattam ki. A használhatóságtól függetlenül viszont keveslem a mennyiséget amit belepakoltak, amelyik színt az ember tudja használni az gyorsan elfogy. Jobban járok ha egy színű korrektort használok, át is tértem azokra. Mindennek ellenére egy négyest megérdemel, mert jók az összetevők és valóban jó a színek fedése, no meg nem is volt egy túl nagy összeg amit kiadtam érte. Nyilván bőrszíntől függ ki hogyan tudja használni, az én esetemet is ennek tudom be. Aggasztana amúgy is ha mindenkinek mindig ugyanaz lenne a jó, az már gyanús lenne. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

reku87

2012. november 20.

Nem rossz, de valahogy az én bőröm nem szerette. A bőrhibáimat rendesen szárította, amit nem bántam, de hámlani kezdtem... Fedése rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.