Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Pindusz

2012. október 30.

Nagyon jó korrektorpaletta. Tökéletesen elfed minden bőrhibát, és a szem alatti karikákra is kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
(Ha elfogy biztosan újravásárolom majd.) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

(Ha elfogy biztosan újravásárolom majd.) :)

Milka

2012. október 25.

nekem nagyon nem jött be, a zöldet szerettem volna használni, siralmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

nekem nagyon nem jött be, a zöldet szerettem volna használni, siralmas...

boxa

2012. július 17.

Szeretem ezt a palletát, de a karikákra nekem ez sem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Szeretem ezt a palletát, de a karikákra nekem ez sem vált be.

Zsanci

2012. július 7.

Édesanyámnak eléggé rosacea-s az arca és karikásak a szemei. Sminkelni nem szokott, de mióta megrendeltem neki először, azóta használja és szereti. Először a zöldet viszi fel vékony rétegben a rosacea-s részre és a piros foltokra, utána a "legsötétebb" korrektor résszel végigmegy rajt szintén vékonyan és tökélesen eltünteti a pirosságot és egységesíti az egész bőrét. Majd a legvilágosabb vaníliás árnyalatot tapogató mozdulattal felviszi a szem alatti karikákra, eldolgozza egy minimális porpúderrel fixálja és szinte láthatatlan smink kerül rá, amitől tökéletesnek tűnik a bőre! :)
Nekünk nagyon bevált! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Nekünk nagyon bevált! :))

vandino

2012. június 29.

Mivel nem lehet tesztelni így nagyon nehéz választani, de most hogy van egy kis színem így a barnát tudom használni és a mentából is néha-néha ha van valami kipirosodás. A sárgával most nem tudok mit kezdeni, majd talán télen. Amugy nagyon jól fed és jó krémes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

lipstick

2012. június 22.

Sajnos már lassan elfogyott, de nagyon imádom! Tartós és remekül fed. Leginkább a sárgás árnyalatot kedvelem, mert nem találtam még más korrektort ami ennyire elfedné a szem alatti karikáimat. Nagyon krémes, emiatt könnyen eldolgozható. Néhányszor előforduld, hogy a lehulló szemhéjpúder beleragadt, amit elég macerás volt leszedni, de ettől függetlenül imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 22.

azepretaztszeretem

2012. június 9.

nekem csak a sárgára van belőle szükségem, ez volt az első sárga, ami jól fedte a durva karikáimat. Jól pigmentált és elég tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Sylvy

2012. március 14.

Nekem nem vált be. Új korában a sárga és barna árnyalat jól használható volt, nem ült bele a ráncokba, üde tekintetet adott. Viszont nagyon rövid időn belül, kb. 1 hónap elkezdett beszáradni, és nagyon kicsi mennyiség van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 14.

Sminkes

2012. február 18.

A barna használhatatlan számomra, a sárga nem tiszta szín, a zöld egész jó. Igazából nem vártam tőle többet, mert az oriflame inkább az arckrémjeivel, tusfürdőivel stb. jeleskedik, de a sminktermékei nem túl profik. Szerencsére én nem vettem meg, hanem a barátnőmét próbáltam ki. Azóta ő is Coastal Eclipse-t használ. Azért kap csak 1 pontot, mert van összehasonlítási alapom és ehhez képest sajnos ez tényleg csak ennyit ér. Persze másnak lehet tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Birdy

2012. február 8.

tökéletes számomra, nem váltok (kivéve ha találok jobbat ilyen árért) a zöld tökéletesen fed. a barna színe pont jó a bőrömhöz. a sárga pedig a szem alatti karikákra nagyonjó, nem csomósodik meg a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.