Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ella

2012. február 6.

A zöld nagyon látszódik nekem is, pedig erős alapozót használok. A barnával nincs gondom, a sárgát kicsit nehezebb eldolgozni, de azzal is elégedett vagyok. Nem nagyon szoktak sötét karikák lenni a szemem alatt, de vizsgaidőszakban azért jól jött a sárga része. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

krekuci

2012. február 4.

Kettőt használok a háromból, de nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Kettőt használok a háromból, de nekem bevált.

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Valóban jó fedés biztosít, kevés ilyen fedőképességű termék van. Én csak egy színt tudok belőle hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

guapa

2011. október 7.

Valóban nagyon jók a színek :) tökéletesen fed :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 7.

Valóban nagyon jók a színek :) tökéletesen fed :)

ritaszeged

2011. október 7.

Nekem is tökéletes volt a sárga szín a többit nem használtam de már a szem alatti karikák eltüntetésére is tökéletes volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 7.

Echan

2011. október 7.

Nekem is bevált, mind a három színt jól tudom használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 7.

Nekem is bevált, mind a három színt jól tudom használni. :)

zsanika20

2011. szeptember 30.

Nagyon-nagyon szeretem, tökéletesen bevált mindhárom szín az arcbőrömön. Eléggé sötét a szemem alatt a bőr, de a sárga korrektor csodát művel, ugyanígy a zöld az orrom sarkaiban! Fölé használom az Oriflame mattító alapozót és tökéletes végeredményt kapok! Bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

adra

2011. augusztus 4.

A sárga korrektor egyszerűen tökéletes! Legerősebb fedés amt eddig tapasztaltam! Nagyon jó a szem alatti sötét karikákra, orr körüli pirosságra. A zöld nekem kevésbé vált be, mert miután felkenem erős színe marad, és az alapozó sem takarjael rendesen. A barna szerntem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Judiit

2011. június 30.

Nekem sokkal jobban bevált, mint az Essence készlet. A bőrpírt nagyszerűen elfedi a zöld és a sárga korrektor. A barna funkcióját még nem találtam meg az én bőrömre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.