Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritaszeged, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. október 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Jennyke

2013. január 29.

Régebben használtam a Sugar Glazet,imádtam az illatát,szinét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Régebben használtam a Sugar Glazet,imádtam az illatát,szinét is.

orsolyanovak

2013. január 24.

Nekem a barackos és a ribizlis van meg (már régebbiek). A ribizlis illata tetszik, az íze egyiknek sem. Kicsit tényleg olyan ragacsos, krémes, de elég tartós szerintem. Nagyon kis halovány színük van. A feje viszont tök tök praktikus, hogy ilyen rúzs alakú. A barackos fénye olyan közepes inkább, nem annyira extra fényes, de nem is az a metálos. A ribizlisé kicsit élénkebb meg a textúrája is könnyedebb szerintem. Szóval a red currant-re adnék 4-et, a barackosra meg mondjuk 3-at, de legyen 4 mert régóta megvannak és semmit nem romlott a minőségük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

cica01

2012. október 21.

Nekem valami csokis van meg, nagyon nagyon ritkán használom. A színe és az illata tetszik, viszont az állaga elég fura.. felkenve egy darabig szép, de utána mintha csúnya réteg lenne a számon, meg elveszti a fényét vagy nem tudom.. és idegesít hogy ragad. többet nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

ForestNymph

2012. október 20.

Én szerettem, többször is rendeltem a szőlőset. Szép színe és jó illata van. Nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

eda

2012. szeptember 9.

Az oriflame-től már rendeltem több szájfényt, de ez nem jött be. Dinnyéset választottam, az illata tetszik, szép fényt kölcsönöz az ajkamnak, de túl híg, folyós. A very me just relax (levendulás) jobban bevált, abban még csillámos szemcsék is vannak. Egynek azért ez is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Molnroxii

2012. július 22.

Még mai napig megvan ez a kis szájfény! Sokáig elég. Nekem a Sugar Glaze van meg,ami inkább átlátszó.Alá egy világosabb rúzst szoktam használni,és a végeredmény tökéletes! Inkább randikhoz szoktam használni,mert nagyon szép fényt ad a számnak.Nekem nagyon-nagyon picit olyan ragacsos hatása van,de nagyon jó kis szájfény! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

g.brigitta

2012. június 19.

nekem nem tetszett, én azt szeretem, ha a számon könnyű a szájfény és nem folyik le, ez viszont csak addig tettszett ameddig a számat kikentem vele, később nagyon zavart az állaga, az illata miatt viszont adok 2 csillagot, mert az nagyon tetszett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Nefertiti

2011. december 9.

Nekem is ilyenem van, mint a kepen lathato. A szine geynge, attetszo. Mikor rendeltem azt hittem h egesz intenziv szine lesz, de nem. Bar nem is banom, igy 7koznapokon is tudom hasznalni. Igazan tartos, bar egy kicsit ragados.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

tittus

2011. december 8.

Kedvenc szájfényem! Én a Sugar Glaze árnyalatot vettem meg, már kétszer is. Finom bogyósgyümis illata van (és nem rágógumi,sem vattacukor hálaistennek), szép csillámos, és sokáig fenn marad. Picit ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

ha.katalin419

2011. augusztus 31.

Megfelelo...és illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Megfelelo...és illata is kellemes.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Színezék. Piros.