Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritaszeged, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. október 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

guapa

2011. augusztus 21.

Nagyszerű termék. Nekem a red currant van meg és nem csalódtam benne. Nagyon fincsi illata van és szép a színe is :) 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Judiit

2011. július 3.

Szintén barackosban vásároltam meg. Ha nem akarok semmi extrát, akkor csak ez a szájfény kell és máris útrakész vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 3.

yasmine1122

2011. július 3.

Nekem a barack színű volt és nagyon szerettem. Szép szín, finom illat és gyönyörű csillogás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Judiit

2011. május 16.

Szeretem :) Finom az illata. Jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 16.

Szeretem :) Finom az illata. Jó az állaga.

ritaszeged

2011. május 9.

Igazi gyümölcsös illat és íz gyönyörűen csillog és az állaga is tökéletes a kedvenc szájfényem, egyenlőre a legvilágosabb sugar glaze van meg de tervezem több szín megszerzését is :D mert annyira jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Színezék. Piros.