Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Hosszan tartó szemhéjárnyaló a hangsúlyos szemekért, fekete színben. Kamillakivonata és antioxidáns tulajdonsága nyugtatja és hidratálja a szemhéj bőrét. Könnyed formula, amely nem csomósodik össze. Bársonyosan puhává teszi a bőrt.

Kiszerelés: 2.5  g

zia06

2019. május 22.

Akciós volt az újságban és megrendeltem fekete színben. Amint megérkezett, másnap reggel kipróbáltam. Már felkenésnél voltak problémák, mert már akkor kenődött nagyon. Reméltem, hogy ezzel gyorsan fel lehet vinni egy kis sminket a szememre, de nem.. A sok korrigálás miatt rengeteg idő elment, a végén meg már nem volt időm lemosni.. Egész nap törölgethettem annyira kenődött, nap végére pedig már mindenhol fekete volt a szemem körül csak ott nem, ahova reggel kentem.... (panda-effektus)
Nekem egy nagy csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Nekem egy nagy csalódás volt ez a termék.

Csipetke

2018. június 21.

Még régen volt ilyenem nagyon szerettem használni. Árnyalni is jó volt, vagy vékonyan kihúzni a szemem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

tonic

2017. december 29.

Volt ilyenem, több színben is, annyira nem éreztem tartósnak és nekem is kiesett a tartójából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

fantzi

2016. január 22.

Évekkel ezelőtt megvettem a fekete verziót, használtam egyszer-kétszer füstös smink alá, de nem igazán láttam hasznát, meg ki is esett, így azóta rakosgattam dobozkából dobozkába, de sosem volt szívem kidobni. Ma valahogy mégis előkerült, és azt hiszem elő is fog még nagyon sokszor! Egy régóta utált fekete szemhéjport tettem rá, ami borzasztó rosszul pigmentált és csak azért nem dobtam még ki, mert egy 88-as paletta része. Ebbe a cuccba viszont irtó jól beleragadt és fekete volt, mint az éjszaka! Próbáltam színessel, azokból pedig gyönyörű mély színek lettek. Nem érdemes túlzottan a mozgó szemhéjon kívül kenni, mert füstösíthetetlen, de hát ez a dolga, hogy maradjon ott, ahova kented.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

szzsuzsa0822

2015. november 6.

Hát ezzel abszolút nem lehet szép vonalat húzni, csak a baj volt vele, a hegyezéséről ne is beszéljünk....Nagyon nem tetszett!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Ez egy kajal, nem szemceruza. Szemhéjbázisnak tökéletes, ecsettel! Nem is értem hogy lehet ezzel vonalat húzni még újonnan sem olyan hegyes, hogy szép vonalat lehessen vele húzni. Tényleg kiesik, de ha tűz fölé rakjuk egy pillanatra megolvad annyira, hogy vissza tudjuk tapasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Kata.Sz

2015. április 22.

Régóta megvan ez a termék, fekete színben, igaz nem használom mindennap. Kontúrozásra nem szoktam használni, nekem ahhoz túl "puhának" tűnik, viszont a szemhéjamra tökéletes, ha csak egy gyors sminkre van időm mindig ezt használom. Valóban kiesik a csomagolásból, úgyhogy egy idő után csak óvatosan lehet használni.. Összességében szeretem, bár nem mondom, hogy nincs jobb sminktermék a piacon ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

sarah1998

2014. július 31.

Imádom! Ezzel a szemceruzával tudok a legjobban bánni. Nem törik le. Abszolút 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

2014. január 24.

nekem nem voltak ezzel a termékkel problémáim. :) Tartós volt számomra és könnyen alkalmazható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

hermannzsuzsa88

2013. április 2.

Én először csak úgy próbálkoztam vele, hogy a szemem alá kentem kontúrnak. Na hát abból nem maradt semmi a nap végére. Aztán legutóbb úgy használtam, hogy a szemhéjamra kentem belőle egy keveset, egy ecsettel eldörzsöltem nagyon. Arra tettem szemhéjpúdert (bronzosat). Így már az eredmény jó lett és tartós is. De kontúrozásra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.