Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

A selymes hatású, fekete színű szemkontúrzselével egyszerűen hangsúlyozhatja szemeit, precíz szemkontúr a szemkontúrzselével. Hosszan tartó, intenzív színhatást és egyenletes fedést nyújt, akár 24 órán keresztül. A hozzá tartozó, ferde vágású applikátora hibátlan felvitelt tesz lehetővé.

Kiszerelés: 3 g

laracroft

2014. augusztus 29.

Sajnálom, de le kell pontozzam, pedig általában szeretem az Oriflame termékeket.
Ahogy az előttem levő írja, sűrű, darabos, eldolgozhatatlan, és nekem pillanatok alatt beszáradt, rászáradt a kis keféjére, stb. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

novembermesi

2014. június 23.

Hello! Most először vettem ilyen zselés tust, gondoltam sokkal szebb, tartósabb mint egy folyékony. Akciósan rendeltem mikor megérkezett be volt száradva egyszerűen nem tudtam vele dolgozni, ki is cseréltettem. A másik már jobb volt eleinte 2-3 használatkor még aránylag szépen tudtam vele dolgozni, lemosni nehézkes. Most viszont egyszerűen nem tudom használni, be van csomósodva ahogy a szememre felviszem külön tusecsettel. ahogy húznám a rétegeket, az alatta lévő réteget leszedi. Nagyon nehéz vele dolgozni nem lehet egyenletesen elosztani, csomós, maszatos hatású. Nagy csalódás és még rengeteg van benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Messy2214

2014. június 19.

Nagyon szeretem. Nem olyan erőteljes fekete mint egy tus,inkább mint egy szemceruza,de nem kenödik úgy. Nagyon könnyen feltudom vinni,még a saját ecsetével is. Tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

eszt3r

2014. május 23.

Ezek szerint én vagyok csak ilyen béna:D Szerintem ez iszonyat. Tavaly nyáron vettem, gondoltam milyen könnyű lesz vele, nem kell a folyékony tussal szenvednem. Hát csalódtam.. a hozzá kapott ecsetet akkor dobtam ki, amikor megláttam (utána aztán meggondoltam magam és szemöldök kihúzáshoz használom, tökéletes :D). Más tushoz való ecsettel próbálkoztam, egyszerűen nem lehet felkenni, kőkemény, darabos, ha megpróbálom kicsit összekeverni, akkor is katasztrófa.. Mennyien dicséritek, lehet, hogy selejtet fogtam ki? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 23.

cinoci

2014. február 18.

Szép fekete, de nem az az igazi koromfekete, inkább barnába hajló színe van. Tartós, de a nap végén azért nem kell levakarni, sminklemosóval könnyen eltávolítható.A használata annyiban komplikált, hogy picit várni kell a pislogással miután felvittem, mert nekem könnyen felkenődött az elején a szemhéjamra, de pár használat után hozzá lehet ehhez is szokni. A hozzá adott ecset használhatatlan, más ecsettel viszont nincs gond a felvitelével. Fél év után még nem száradt be, ami az essence zselés tusához képest jó teljesítmény. Szeretem, de azért 5 csillagot nem érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

Tali'Zorah

2014. január 19.

Szép fekete, szuper az állaga, tartós! :) Tökéletesen elégedett vagyok vele. A pici ecsettel nem tudtam mit kezdeni, de ez igazából nem is gond, mert korábban már beszereztem egy szemhéjtus ecsetet (essence).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

bogcsilike

2013. december 27.

Nekem bevált, szép nekem van türkiz színbe és feketébe is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Nekem bevált, szép nekem van türkiz színbe és feketébe is!

butterfly007

2013. október 3.

Megvettem és az első gondolatom az volt, hogy 1300ft-ért ilyen kevés? De elkezdtem használni és szerintem örökre elég lesz :D. Már 2 hónapja használom mindennap, és a fele se fogyott el. Az állaga nagyon jó, szép vonalat lehet vele húzni. Még strandra is mehetek vele mert nem folyik el vagy kopik le.... Épp ezért lemosni is elég nehéz :D IMÁDOM.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 3.

kitti018

2013. szeptember 19.

Elég jó,könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Elég jó,könnyű vele dolgozni.

Orsyna

2013. szeptember 6.

Éss megérkezett a pirinyó.Olyan picike nekem még nem volt gél szemkontúrom.Nagyon jó szépen siklik és szép cica farkat tudok húzni a kis ecsetkéjével ami majdnem a kukába esett véletlenül mikor kibontottam.:D
Apró de szerintem jó.bár nincs viszonyítási alapom.A színe is megfelelő nem brutál fekete de azért fekete és építhető is.Nem lehet ultravékony vonalat húzni, na de az nem baj.Mindenemet összekentem vele látszik még kezdő vagyok. a legjobb hogy nem tapadt fel a szemhéjamra mert nekem mélyen ülő szemem van és ált.2 vonal lesz nap végére, de ezzel nem!Úgyhogy a neszesszerem része lesz.Csak azt sajnálom hogy ilyen kevéske van benne 3g.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.