Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

A selymes hatású, fekete színű szemkontúrzselével egyszerűen hangsúlyozhatja szemeit, precíz szemkontúr a szemkontúrzselével. Hosszan tartó, intenzív színhatást és egyenletes fedést nyújt, akár 24 órán keresztül. A hozzá tartozó, ferde vágású applikátora hibátlan felvitelt tesz lehetővé.

Kiszerelés: 3 g

Judit10

2013. augusztus 29.

Aranyos kiszerelés, bár az ecsete nekem is egy kicsit kicsi, alig fér el a kezemben. Majd lehet beruházok egy rendes ecsetre. Viszonylag sokáig bírja és ezzel a tussal rendes vonalat tudok húzni, lehet vastagabb, vékonyabb. Az ára viszont szerintem nagyon drága, ami miatt -1 *. Azért lássuk be, hogy ennyi pénzért lehetne jobb is. Ja és a színe sem olyan intenzív fekete. Hétköznapokra viszont megteszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Tiara MCmill

2013. július 31.

Ugyan olyan mint az essence.....
sajnos nem nyűgözött le.... és drága is...
de csomagolás és a tartósság tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 31.

Ugyan olyan mint az essence.....
sajnos nem nyűgözött le.... és drága is...
de csomagolás és a tartósság tetszik :)

bea0926

2013. július 19.

Szerintem az ecset használhatatlan. Annyira pici, hogy alig lehet megfogni. A tus viszont nem rossz. Könnyen lehet dolgozni vele, tartós is, egész nap fent marad, de könnyen le lehet mosni. Egyedüli negatívum, hogy nem elég pigmentált. Erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

csakbarbi

2013. július 13.

dinacia144: az ecset nem olyan gagyi mint amilyenre gondoltam,szépen lehet vele vonalat húzni,de elég picike és nem áll annyira kézre.A színe sem olyan pigmentált de nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 13.

Vivianka

2013. július 11.

Nah, végre megjött!! Meg kell mondjam, nagy kritikusa vagyok az Oriflame-nek, hisz tanácsadó vagyok.. :) Nekem ez lett a kedvencem. Soha nem tudtam tussal kihúzni a szemem, az egyik vékony lett a másik vastag....Aztán mikor próbáltam összehozni őket, hogy csak hasonlítsanak... inkább nem is írom, mi lett a vége :))))) Szóval megrendeltem, és végre először sikerült.:)) Az ecset eléggé kicsi 3-4 cm-es, amit műkörömmel nem igazán tudok megfogni, szóval vennem kell hozzá. ( de nem gagyi!!!!!) Jah a tartósságát illetően: 12 órás éjszakai műszakban teszteltem, és meg kell mondanom, nem volt elkenődve, sem leperegve. Szóval tartós :)) Nekem bejött :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Enna

2013. június 19.

Nem régen kaptam meg. Nagyon szeretem. Könnyű használni és elég tartósnak is bizonnyult a naoi használatban,.
Akinek nincs nagy gyakorlata a szemhéjtus használatában, azoknak is jó lehet ( magamból kiindulva).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.