Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Orsyna

2013. április 24.

Blossom petál milyen próbálta vki?mi a különbség ez és a warm peach között mert látszólag hasonló színek.
Mintám van a violet fary-ből nagyon különleges szép lilás, arany mikrocsillámokkal.Esti sminkhez tökéletes.És tartós is evés után is fent maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

fioretta

2013. január 27.

A Total Nude árnyalat van meg, és számomra tényleg ez az igazi nude szín. Az illata kellemes, viszont sajnos nekem is "beleül" az ajkam redőibe ha egy picit többet teszek rá, és sajnos nem eléggé tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

OOKakadu

2012. december 26.

Krémes állag és intenzív szín - nekem egy erős pink színűm van, ami tökéletesen matt és hidratál is alaposan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Honeyhair

2012. július 20.

A 22549-es cikkszámú Maiden Fawn árnyalat, amit én használok, tökéletes viselet hétköznapra. Visszafogottan csillogó, rózsaszínes-barnás, természetes szín (egy kicsit világosabb, mint a katalógusban), számomra alapdarab. A rúzs minősége pedig szerintem minden szempontból kiváló, mert könnyű használni, szépen fed és a helyén is marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

kollarszabina

2012. július 5.

én is nagyon szeretem :) az egyik kedvenc rúzsom...nekem is a Warm Peach árnyalat van meg belőle..nem sok rúzst próbáltam még..de nekem eddig meg pont ez volt az ami nem ült meg az ajkam ráncocskáiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Melinda

2012. július 3.

Finom puha rúzs, amelyből nekem a Warm Peach árnyalat van meg. Tetszik a színe és kellemes viselet. Egyetlen negatívum, hogy az ajak redőibe eléggé bele tud ülni a krém, ezért a ráncosabb ajkakra nem ezt javaslom :). Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Angi

2012. május 24.

Ár-érték arányban verhetetlen (azt hiszem 999 Ft volt talán?), tökéletes rúzs nappali sminkhez. Nem szárít (most látom, ricinus olaj van benne, nyilván ezért). Nekem halvány pink színű van, nem túl erősen pigmentált, de látszik hogy ott van, és szép gyöngyházasan fénylik. Nekem kb. 3 órát bír, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy kb. fél óránként iszok néhány korty vizet, tehát másnál lehet tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Judiit

2012. május 19.

Az egyik kedvenc rúzsom. Egy gyönyörű lilás árnyalat van a birtokomban. Két húzással tökéletes fedést kapok az ajkaimon. Jó pár órát kibír, hogy lekopna. Nem szárít, emiatt is lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.