Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A legendás Univerzális balzsam csokoládéillattal. A balzsam védi, puhítja a bőrt. Ideális az ajak, a körömágybőr és a száraz, érdes bőrfelületek ápolására.

Kicsikini

2015. október 23.

Nagyon szuper. Tökéletesen hidratál, és nagyon finom illata van. Sokáig kitart. Egy csillagot csak azért vontam le, mert nagyon nehezen használható, nehezen lehet kiszedni abból a mini tégelyből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

wifey

2015. május 25.

Vettem, mert szeretem a csokis cuccokat. Na de nem ezt. Émelyítően mű a szaga, és konkrétan semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

ladri

2015. május 25.

Imádom! Hidratál, és iszonyú csokis, nagyon jó! Kár, hogy most nem lehet kapni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Masnilány

2015. május 9.

Még egy éve vettem meg, fogalmam sincs miért. Belevágtam a táskámba, néha amikor megtaláltam, bekenegettem vele a szám, de semmi extra nem volt. Most, hogy itthon fekszem betegen és náthásan bukkant elő a kicsike, hogy megmutathassa, hogy mit tud! Amikor beteg vagyok a szám szélei kisebesednek, az orrom meg inkább hagyjuk.. De ez fél nap alatt (oké, kb 15 percenként kenegettem) vágta rendbe annyira a fejem, hogy már el mertem merészkedni a boltba. Brutálmódon hidratál, akinek hasonló baja van, nyugodtan kenje vele! Bár nekem ez a belenyúlkálósdi nem annyira bejövős, mert sokszor belemegy a körmöm alá is, de nembaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

babackaa

2015. február 27.

Tobb mint egy eve toretlen a kettonk szerelme!!!! Fenseges illat,hidrataltsag,puhasag!!! Egyszeruen imadom.. 1 ev alatt alig fogyott belole de mar megvan az utanpotlas :) legjobb mint kozul!!!!! Zseles szaloncukor illattal 😳😱💗💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

ritus206

2014. augusztus 7.

Extrém helyzetben kevés a hidratáló hatása, télen shea vajjal keverem hogy érjen valamit.Az illata néha tetszik néha felfordul tőle a gyomrom, de a szép csomagolására haragszom a legjobban.A szokásos stiftes csomagolás sokkal praktikusabbá és kezelhetőbbé tette volna, valamint vírusos időszakban, megelőzhető lett volna vele a felül fertőzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Nagyon rossz az illata. Hiába hidratál stb, egyszerűen kibírhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Nagyon rossz az illata. Hiába hidratál stb, egyszerűen kibírhatatlan.

Picúr

2014. március 19.

Én a számra használom.Az illata nekem tetszik bár nem ez a tipikus csoki illat jobbra számítottam.Még mindig azt az egyet használom amit akciósan vettem nem hiszem hogy újra megvenném.Lehet nélküle élni ,de összességében jó.

Később: Nekem a szám körül mitesszereket okozott ahogy estére jól körbekrémeztem télen. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

galagonyanya

2014. február 15.

A kedvenc illatom az univ balzsamok közül. Nem is csokoládé, hanem csokoládékrém illata van, kb. mind a lúdlábtortának. A hatása: a szokásos univ balzsam minőség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Maniac

2014. január 19.

A karamellást jobban bírom, ezt a csokisat kevésbé, bár én még nem találkoztam olyan kozmetikai termékkel, aminek ne lenne az a kesernyés utószaga. Mindenre használható, ami fokozottabb ápolást igényel: száraz ajkak, orr megfázás esetén, körömágy, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate