Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A legendás Univerzális balzsam csokoládéillattal. A balzsam védi, puhítja a bőrt. Ideális az ajak, a körömágybőr és a száraz, érdes bőrfelületek ápolására.

Heidi

2014. január 6.

Kb. 2 év volt ilyen balzsamom és nagyon nem szerettem. Elviselhetetlen volt a "szaga" és egy kis idő után fájt tőle a fejem is. Nem szeretek kidobni dolgokat,de ezt muszáj voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

nagy.nikike

2013. december 11.

Ennek az illatával nem tudtam megbarátkozni. A hatása tökéletes volt de az illata miatt két használat után oda adtam Hugomnak, neki bejött azóta is szorgosan használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

berka

2013. október 27.

Nagyon szeretem ezeket a balzsamokat, de ez az illat nem épp a kedvencem. De a hatása nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

plankpatricia98

2013. augusztus 26.

Ma jutottam hozzá, mindössze 350 Ft-ért. Ecsettel vittem fel a számra, meg sem próbáltam belenyúlni. Az illata elég mű, és keserű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Druszilla

2013. július 14.

Legszivesebben megenném:D Este, lefekvés előtt szoktam az ajkaimra kenni és reggelre csodás, pihe-puha majszolókat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Adnilem

2013. június 20.

Szerintem tök jó illata van! Ajakírnek kevés, könyökre, kézre túl zsíros, viszont megfázáskor az orra tökéletes. Semmi más nem ápolta ilyen jól a zsepitől és sok fújástól kipirosodott orromat. Szóval erre bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

Málni

2013. május 8.

Ajándékba kaptam, nagyon édi a dobozkája, de uakkor nem praktikus kiszerelésű, mivel ujjal turkálva kell belőle kivarázsolni az édes kakaópor illatú cuccot, ami elég zsíros, nehezen beszívódó. Nem igazán tudom mire jó, azonkívül hogy egyedi és kellemes az illata, csodák nem történtek se vele se nélküle:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

MoznOO

2013. április 13.

Az illata inkább kakaós nekem. De szeretem, újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Az illata inkább kakaós nekem. De szeretem, újra venném.

Sminkmánia18

2013. április 3.

aranyos kis tégelyben érkezik amibe nehéz belenyúlni, az illata nagyon jó és erős, felkenés után sajnos nem szívódik be és nem is nagyon csinál semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Tinuskaaa

2013. április 2.

az elején nagyon jó az illata, viszont kb 1 hónapon belül büdös lesz... :/ de a helyét megállja ...:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate