Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A legendás Univerzális balzsam csokoládéillattal. A balzsam védi, puhítja a bőrt. Ideális az ajak, a körömágybőr és a száraz, érdes bőrfelületek ápolására.

Babooca

2013. március 30.

Az illata nekem kesernyés, nem szívesen kenem magamra. Az összetevői meg sajnos borzalmasak :( de a csomagolása jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

pink sunrise

2013. március 28.

Eddig még nem volt ilyen univerzális"csodabalzsamom",és hát nem maradhattam ki a buliból,rendeltem én is egyet:)
Nem vagyok elájulva tőle....Az illatától sem,és a hatásától sem.A csomagolása viszont cuki:)Az illata olyan mint az olcsó instant kakaó italporé,ez nem is lenne baj,nekem kellett csokis illatú....De a hatása sem taglózott le,szájra van ennél jobb termék ami nekem bevált,máshova meg minek...Látom hogy könyökre és lábra is ajánlják a katalógusban,de arra megvan a jól bevált termék,az pedig nem sokat dob a dolgon hogy táskában hordozható kiszerelés,mert az említett testrészeket úgyis itthon szoktam kenegetni.
Most hogy újra próbálgatom,azt kell hogy mondjam hogy állagra hasonlít a sima vazelinhez,ez sem tud sem többet,sem kevesebbet.Talán ha kifogy azt fogok a dobozkába beletuszkolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

cser.bernadett

2013. március 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a kellemes csokoládé illat mellett érezhető egy fura mellék szag, amely elrontja a terméket, nekem ragadt tőle mindenem, úgyhogy sajnos nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

orsolyanovak

2013. március 10.

A csokoládé illat miatt rendeltem meg elsősorban. Igazából nem vártam tőle semmi extrát és nem is nagyon kaptam, de elégedett vagyok. Elég intenzív csokoládé illata van, bár van mellette vmi erős műanyag illat, ami elég zavaró...A hidratálása ok, de egy hidegebb időszakban szerintem már nem teljesít túl jól. Nekem ajakápolásra a neutrogena és az alterra ajakbalzsamjai váltak be leginkább. A csomagolás viszont nagyon cuki, bár nem túl higiénikus... 450 Ft szerintem elég jó árnak számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

kböbe

2013. március 7.

Mindig ezt használom! Nagyon jó!!! Én még nem találkoztam ennyire jó ajakbalzsammal. Igaz félve rendeltem meg mert sokat csalódtam az Oriflame-ben de ebben kellemesen csalódtam. :D
Most eléggé megfáztam papírzsepi-papírzsepi hátán. Este agyaltam, hogy a kidörzsölt orromra mit tegyek. Bekentem ezzel az ajakápolóval és lássatok csodát nem száraz az orromon a bőr és puha lett tőle. Nálam ez visz mindent! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

pmarcsi

2013. február 12.

Eddig ő az egyetlen ajakápoló, akit folyamatosan egy hónapnál több ideig használok! Még a carmexet is meguntam, de ezt nem tudom!! Imádom az illatát, jól hidratál, és a csomagolása is cuki!! Lassan kifogyasztom, de rendelem is az utánpótlást!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

artbunny

2013. január 31.

Egyszerűen nagyszerű, az egyik legjobb ajakbalzsam, amit használtam. Egyedül az zavar, amikor már kevesebb van belőle, és macerásan bele kell nyúlni az utánpótlásért, de ez könnyen leküzdhető, úgyhogy nem nagy hátrány ez sem. Az illata és az állaga is tökéletes. Nálam abszolút nyertes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

kalmaniki

2013. január 31.

Számomra túlságosan erős az illata, de a hatása ugyanolyan jó, mint a társainak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Blame

2013. január 23.

Nekem most ez a kedvencem, még a cseresznyés változatát is lekörözte. ;D Az illata egyszerűen imádnivaló, néha még akkor is megszagolgatom mikor nem is akarom használni. ;D A hatása ugyanolyan jó mit a többi változaté, bár én csak ajakápolónak használom reggel és este. Nálam egyértelműen megéri az 5 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

nikus23

2013. január 13.

Nekem jo ideje meg van es nem lett keseru az ize...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Nekem jo ideje meg van es nem lett keseru az ize...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate