Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A legendás Univerzális balzsam csokoládéillattal. A balzsam védi, puhítja a bőrt. Ideális az ajak, a körömágybőr és a száraz, érdes bőrfelületek ápolására.

nikus23

2013. január 8.

Nekem ez is nagyon jo az illata is egesz jo, es hatasos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 8.

Nekem ez is nagyon jo az illata is egesz jo, es hatasos is.

ryaaaa

2012. november 21.

funkciója rendben, viszont túl tömény a szaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

funkciója rendben, viszont túl tömény a szaga.

newseeful

2012. november 17.

Szuper találmány! Tényleg csokis! :D Egyébként könnyen beszívódik és hidratál! Jobban bevált, mint egy sima labello.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

falatka18

2012. november 17.

Nagyon finom illata van. Nagyon jól hidratál én imádom :)

Nagyon finom illata van. Nagyon jól hidratál én imádom :)

e13

2012. november 11.

A szám szárazságát nem nagyon hozza rendbe, sőt mondhatni még inkább kiszárad tőle. Én általában fülpálcikával szoktam felkenni a számra, mert ha belenyúlok, nekem is belemegy a körmöm alá és az nagyon nem tetszetős. Én aztán tényleg azok közé tartozom, akik imádják a csoki illatot, de nekem ez már nagyon tömény. Rajtam felkenés után is érezték az illatát. Elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

strawberry92

2012. november 1.

Igazi étcsoki illata van. Íze ugyanolyan mint a sima univerzális balzsamé. Én eddig csak a számra használtam, szép puha lett tőle és tökéletesen beszívódott. :) A csokit egyébként csak akkor érezni ha szagolgatom a tégelyben, felkenés után már annyira nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

WAME123

2012. november 1.

Nagyon szeretem ezt a kis balzsamot, igazi étcsoki illata van :)))
Olvastam hogy sokaknak gondja volt a kiszerelésével. Nekem is hosszabb körmöm van, és úgy oldottam meg, hogy a körmöm külső oldalával "kaparom" és akkor nem alá megy a krém, hanem a tetejére, utána könnyű eloszlatni a számon, vagy bárhol :)
Mindig a táskámban van.
Nálam 5 csillagot ér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Nagyon szeretem ezt a kis balzsamot, igazi étcsoki illata van :)))
Mindig a táskámban van.
Nálam 5 csillagot ér :)

fairynorah

2012. október 14.

Ha már csokis nekem is kellett egy példány :DD az illata olyan,mint az étcsokinak szerintem...A számat csak ideiglenes hidratálja,viszont az arcomon lévő kisebb szárazságokat (pattanás után...) remekül rendberakta,úgyhogy semmi gond vele. A kiszerelése miatt csak otthon használom (kézmosás után...).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

eo

2012. október 14.

Az illata valami fantasztikus. Legszívesebben megenném. :D Egyébként jó, én a számra használom, remekül hidratál, a csomagolás is tetszik, de nekem is a "kikaparásával" van problémám.

Update: egy ideje úgy döntöttem, hogy a jól bevált Neutrogena tubusos ajakápolót kicsit pihentetem és ezt a balzsamot dobtam be a táskámba. Sajnos amikor tényleg szükségem lett volna arra, hogy hidratáljon, nem annyira segített. Valahogy folyton újra és újra kiszáradt a szám, csak ideiglenes enyhülést hozott. Azért nem adom fel, de inkább már Neutrogena-val együtt van a táskámban.

Update 2: Ismét megpróbálkoztam ebben a szeles, csípős hideg, őszi időben ajakápolóként a használatával. Sajnos kiszáradt a szám, továbbra sem válik be ilyen téren. Ellenben még mindig magammal hordom a táskámban, mert jó érzés néha a kezemre, körömágyra, könyökre, vagy csak úgy az illata kedvéért az orrom környékére kenni belőle egy kicsit. Szívem szerint 3 és fél csillagot adnék neki, de így is olyan pontszáma van, hogy kibírok "csak" 3-ast adni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Reb

2012. szeptember 14.

Jaaj! Ajándékba kaptam, és annyira megtetszett! Csodás csokiillatú (igaz, érzem rajta, hogy aroma, de hát akkor is...) Aztán egyszer nyáron kintfelejtettem a napon. Durván megolvadt. Azóta igyekszem használni, nehogy baja legyen. Hosszú körmökkel valóban küzdelem... A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, az majd "alakul", ahogy reagál rá a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate