Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A legendás Univerzális balzsam csokoládéillattal. A balzsam védi, puhítja a bőrt. Ideális az ajak, a körömágybőr és a száraz, érdes bőrfelületek ápolására.

VeraTala

2012. július 1.

Megmentette a könyököm! Még senkinek sem sikerült. Bár az illata engem néha egy idő után zavar... Csatlakozom az előttem szólókhoz is: rettenetesen nehéz kivarázsolni a csomagolásából...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

CocoSunrise

2012. június 21.

Remek termék, nagyon jól hidratál és lassan fogy, fantasztikus illata van. Használom mindenhova... az ajkaimra, a könyökömre, a körömágyra... néha még a sarkamra is. Mindent szebbé tesz. Sehova sem megyek nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Sopetil

2012. június 17.

Hmm, fincsi, intenzív csokiillat.
Én az ajkamra használom, kicsit nehezen szívódik be, de jól hidratál.
Hát igen, a csomagolása nem a legpraktikusabb, de mivel nem csak ajkakra használható ezért érthető...
A sűrű, zsíros állaga miatt nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Hmm, fincsi, intenzív csokiillat.
Én az ajkamra használom, kicsit nehezen szívódik be, de jól hidratál.
A sűrű, zsíros állaga miatt nagyon sokáig elég.

nikiii.*

2012. június 14.

Nagyon imádom, egyszerűen mindent rendbe hoz! Amikor elégettem a kezem, rögtön bekentem vele az égett területet, és utána nem is fájt, nem húzódott, nem lett hólyagos a bőröm. Az illata valami fantasztikus. Általában a kezemre szoktam használni, hogyha nagyon száraz, de ha a kezemen kipattog a bőr, vagy esetleg hámlik az arcbőröm, akkor is tökéletesen használ. Ennél jobb sminktermékem még nem volt. (: Ha lehetne hatost adni, azt adnék. (:
Ó, és még valami. A hosszú körműek táborát erősítem, de van egy tippem, amit egy fórumon olvastam. A másik irányba "kaparjátok", hogy a körmötök felszínére kerüljön a krém, így nem megy alá. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Tigrisfog

2012. május 21.

Erős, intenzív csokoládé illat, és az elvárhatónál jobb hatás. Kedves, hogy színtelen, és bár lassan szívódik, hidratációt kapok cserébe.
Vonzó csomagolása generálja a legnagyobb hátulütőjét: a minimálisnál is hosszabb körömmel már kedvem sem volt belenyúlni, piszkálhattam ki alóla a kívánt mennyiséget.
Egy hasonlóan dekoratív, de praktikusabb csomagolással ötös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Egy hasonlóan dekoratív, de praktikusabb csomagolással ötös :)

depecheke

2012. május 14.

Ajak, könyök, sarok, zsepi miatt kidörzsölt orr... Mindenhol szuper! :) néha csak azért letekerem a tetejét, hogy beleszagoljak... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

renny07

2012. március 29.

Nagy kedvenc, táskám állandó lakója. Az illatát én imádom, párom is mindig megkérdezi: Hmm, csokit ettél?:D A száraz bőrrel csodát művel:) Kevés is elég, így sokáig elég:) Érzékeny a bőröm, így nem mindent visel el, de ezt nagyon szereti:)
Biztos, hogy újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

Biztos, hogy újraveszem:)

Adél Zsanna

2012. március 7.

Én ezt is imádom, érdekes az illata, de bejön. Siker termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Én ezt is imádom, érdekes az illata, de bejön. Siker termék!

juluka94

2012. március 2.

Most ő az aktuális kedvenc ajakápolóm. Előtte a vaníliás testvérét használtam, azt is szerettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

judit.petes

2012. február 4.

Az illata nagyon tetszik,a doboza és a csomagolása is sokkal igényesebb, mint pl egy Avonos terméknek.Mivel ma kaptam kézhez,a hatásáról egyelőre nem nagyon tudok nyilatkozni, gyorsan beszívódik,és nem képez kellemetlen réteget a számon. Eddig 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate