Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Szilva illattal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Zatanii

2013. július 31.

Nem valami tartós, ami abból a szempontból jó, hogy nincsen jó illata, legalábbis engem nem emlékeztet szilvára egy kicsit sem. A Discover Mexico egy pár fokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

jane79

2013. május 11.

Szeretem az Oriflame tusijait habzik rendesen, frissítő illata van, ára is elég gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

mercike44

2013. február 27.

úúú, nagyon szerettem :) valami nagyon jó érzés volt ezzel fürdeni! :)
De a Balea csokis tusfürdője jobban megfogott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 27.

úúú, nagyon szerettem :) valami nagyon jó érzés volt ezzel fürdeni! :)
De a Balea csokis tusfürdője jobban megfogott! :)

d.krisztina

2013. február 20.

Ez az illat szebbé varázsolja a reggeleket! :) Jó nagyon,bár végre egy kicsit törődhetnének a minőséggel is. Az összetevők magukért beszélnek és nem tart az illat,nem ápol rendesen a tusfürdő. Csak az illat értékelhető... Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Habchók

2013. február 8.

nagyon finom illata van :) de a bőrön nem annyira tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

nagyon finom illata van :) de a bőrön nem annyira tartós

latiffah

2013. január 11.

engem a téli ice tea illatára a havas szilvára emlékeztet. Nagyon szeretem ezt az illatot. Kár, hogy nem tartósabb egy kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

melindadd

2013. január 8.

Tetszik és valamihez nagyon hasonlít az illata. Ha bárki tudna ilyen illatú parfümöt kérném hogy jelezze! Nem szárít és az illata valami isteni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

kriszta0329

2013. január 1.

Kellemes, gyengéd illat. Nem szárít. Engem nem zavar, hogy nem érzem a tusolás után magamon, legalább nem keveredik a parfümmel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

ryaaaa

2012. november 21.

kellemes az illata, de nem hosszantarto. en tobbet vartam tobbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

kellemes az illata, de nem hosszantarto. en tobbet vartam tobbe.

AnnaM

2012. november 21.

Isteni illata van. Nem szárít, jól habzik.Az illatát szívesen látnám parfüm formájában is:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 21.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.