Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 5000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 4000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Kecskemét/Cegléd/Szolnok, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

kalavirag

2016. november 5.

Igazán elegáns illat pont amire vágytam, tökéletes illatkompozíció, lenne ha az illata is tartós maradna az üvege is szemet gyönyörködtető. A tartóssága nagyon lehúzza nálam...Amit nagyon bánok. Emellett bármilyen alkalomra el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

dameliepoulain

2016. július 18.

Kellemes friss illat de sajnos a tartóssága az kritikán aluli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Kellemes friss illat de sajnos a tartóssága az kritikán aluli!

andian

2016. július 12.

Nem rég szereztem be én is egy ilyet, csak más formájú üvegbe, nagyon jó az illata, erős, nőies, és még tartós is !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

dora.banszki

2016. június 1.

Elegáns, kifinomult illat, rajtam nagyon hasonlít az Avon Little Black dress parfümjére, csak az ibolya nélkül. És bevallom, nekem igy sokkal jobban tetszik, pláne, hogy nagy eséllyel nem jön szembe az utcán máson, mint az Avonos társa. Tartóssága közepes. Szerintem kizárólag elegáns öltözékhez illik és meg kell érni a viseléséhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Whammy8814

2016. január 14.

Újságban tetszett meg az illat, de már óvatosabb vagyok, mert egyszer már befürödtem ilyennel.
Anyukám van kapcsolatban az oriflame-es nőcivel, így megszagolta a nála levő illatmintát. Így aztán rábólintott, gondoltam nah, nem lesz ez rossz.
És valóban! Amikor először kifújtam, nem igazán dobtam magam hanyatt, viszont kis idő elteltével azt vettem észre, hogy folyton a csuklóm szaglászom. Nagyon tetszik! Tartósságára leszek kíváncsi :)
Engem még kislány koromból a Dior - J'adore-ra emlékeztet valamiért.... :)
Azért vonok le egy csillagot, mert nem érzem azt, hogy NA, ez az én parfümöm. De ettől függetlenül tetszik és szívesen fogom magamra fújni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Engem még kislány koromból a Dior - J'adore-ra emlékeztet valamiért.... :)

MeszarosneZs1

2015. december 24.

Imádom,nőies,elegáns,kifinomult.Pont az én illatom.
ÉÉÉÉÉS TARTÓS!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Imádom,nőies,elegáns,kifinomult.Pont az én illatom.
ÉÉÉÉÉS TARTÓS!!!

pozsy

2015. december 19.

Én most kaptam ajándékba ezt a parfümöt, első kifújáskor annyira nem fogott meg, de ha már egy kicsit ülepedett az illat a bőrömön, egész kellemessé válik az illat, tetszik, még a végén megszeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Timi8

2015. december 7.

Még sosem pròbáltam, de most nem hagyhattam ki és magamra fùjtam! Nagyon kellemes meglepetés! Ha vmihez hasonlìtanom kellene, akkor M.Kors Glam Jasmin fele-fele arányban összeöntve a Sexy Amber-rel! Egyik sem én vagyok, de nagyon tetszik, igazán igényesre sikerült! Vállveregetés jár érte az Oriflame-nek! Példa lehetne a divatházaknak is! (Tudom, a márkát kell megfizetni...) Na de, ugye, hogy lehet kotyvasztani igényes illatot is olcsòbban?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

fannc22

2014. december 26.

Én a mamámtól kaptam, az illatával nincs semmi gondom, elegáns, nőies illat, viszont nem nekem. Ez egy érett nő illata, aki a 40-es éveiben jár. Tartósságra is elég jó, kibír pár órát! 4 csillag, mert attól függetlenül, hogy magamon nem tudom elképzelni, édesanyámon nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Gabriella1992

2014. augusztus 4.

Hú, nagyon dögös illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Hú, nagyon dögös illat!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol