Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2013. november 14.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Télen különösen fontos az ajakbőr ápolása. Az Essentials ajakbalzsam E-vitamin- és mandulaolaj-tartalma puhítja és védi a bőrt, valamint megakadályozza kiszáradását.

Kiszerelés: 4.5 g

SMH

2014. szeptember 9.

Az illata nagyon fincsi - néha csak azért veszem elő, hogy megszagoljam =) - az íze is jó. Viszont kicsit szárít, de azért nem olyan rossz. A Labellohoz képest egyenesen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Tündér9

2014. július 2.

Jó illata van, és tudja mindazt, amit a Labello.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Jó illata van, és tudja mindazt, amit a Labello.

trisztan

2014. június 1.

Teljesen bevált, ár-érték arányban megfelelő, kár, hogy ez is limitált kiadás volt, de még van belőle pár itthon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

o.erika25

2014. április 27.

Első számú kedvenc. Nem ragad, nem darabos, könnyű elkenni és hidratál. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

elfi777

2014. április 3.

Abszolút kedvenc! cserepekkel nyilván nem tud mit kezdeni, a halottat a csók sem támasztja fel, de alapos radír után isteni. Szeretem az illatát, az állagát, kicsit vastagabb a tubus, így kényelmes fogni, remek érzés viselni, ha nem iszom, kifejezetten tartós, de az sem baj, ha vedelek, mivel imádom újrakenegetni is :)
Amíg kapható, mindig újravevős, 10 csillag szemrebbenés nélkül, nekem must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

jampiangel

2014. február 14.

Az illata kellemes, a hatását közepesre értékelném, volt már tőle sokkal jobb de rosszabb termékem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

vavyana

2014. február 9.

Szeretem az illatát és jól is hidratál. Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Szeretem az illatát és jól is hidratál. Nekem bejött. :)

2014. február 8.

Szárítja a számat, nem szeretem.

Szárítja a számat, nem szeretem.

judit.petes

2014. január 30.

Nem vagyok elájulva tőle... nekem picit szárítja a szám, és az íze is valahogy fura... biztosan nem veszem újra, de azért elkenegetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

WAME123

2014. január 26.

Nagyon finom illatú ajakápoló. Az állaga számomra tökéletes és jól hidratál ebben a hideg időben. Szerintem megérdemli az 5 csillagot :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek