Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2016. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Lábai szinte újjászületnek és csodálatosan felfrissülnek az azonnali hűsítő hatást nyújtó lábspray-vel. Természetes eukaliptusz- és mentaolajat tartalmaz, amelyek dezodorálják és frissítik a lábfej bőrét, csökkentik a kellemetlen szagok kialakulását. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Cipőbe is permetezheti.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Korábban hintőport használtam, aztán kíváncsiságból rendeltem egy ilyen lábsprayt, és azóta csak ezt használom. :) Nagyon frissítő, kellemesen mentolos illata van, és mivel gyakran hordok titokzoknit/harisnyát, az is fontos szempont volt, hogy dezodoráljon. Nemrég jártam pedikűrösnél, és nem kellett félnem, mikor levettem a nylon titokzoknit, mert a nap végén is tartotta magát. Cipőbe és a lábfejemre is szoktam fújni belőle, most már a párom is csak ezt használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Csutak

2017. május 28.

Anyukámat a fogkrémre emlékezteti az illata és nem is mond hülyeséget. :) Valóban olyan az illata, de én imádom. Hűsíti, nyugtatja a lábamat és két perc múlva már be is szívta a lábamon a bőr. Nekem egyelőre bejött, ráadásul már meg is kaptam az ukázt, hogy rendeljek belőle még kettőt, hogy nekik is legyen. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

alexa206

2017. március 17.

A páromnak vettem..nagyon szerette,árban is jó.illatra is.ez az ami megéri ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

A páromnak vettem..nagyon szerette,árban is jó.illatra is.ez az ami megéri ;)

sabynameryemfox

2016. szeptember 29.

Tanácsadónőként és magánemberként is csak ajánlani tudom ezt a terméket! Hűsít, csökkenti a lábizzadást, a cipőbe fújva is kellemes illatot áraszt. Párom, édesanyám és édesapám is mindig kéri, hogy rendeljem meg, amikor fogyóban van. :) Szóval kiérdemelte az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Vichy

2016. augusztus 18.

Nagyon kellemes, hűsítő és extra erős mentolos illatú. Állómunkát végzek, így szinte egész nap sportcipőben izzad a lábam, ezzel szoktam reggel és este felfrissíteni. Cipőbe is fújtam párszor, annak a hatását nem tapasztaltam, viszont a lábam imádja. Újrarendelős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nikita0828

2016. július 20.

Én nagyon szeretem.
Így a terhesség végén bedagad a lábam, éy ezzel fújom
Nagyon jól hűsít, és a nagy kiszerelése igazán jól jön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Én nagyon szeretem.
Így a terhesség végén bedagad a lábam, éy ezzel fújom
Nagyon jól hűsít, és a nagy kiszerelése igazán jól jön :)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate