Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2013. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy pazar, fehér virágokból - jázmin, tubarózsa - összeállított virágcsokor, amely az érzéki, meleg, ciprusos szívjegy és a száraz alapjegy harmóniájával biztosítja az illat tökéletességét.

Ár: 3500 , Eladó: toxicdoll
Állapot: 1 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest 3./13.ker., fizetés: Postázom is akár előre utalás után +pk. ellenében
Ár: 1500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb. 50/45 ml, doboz nélkül, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalással MPL, Foxpost, de személyes átvétel is lehetséges
njusziful

2014. január 6.

Eszméletlenül erős és agresszív illat, én nem bírtam elviselni. Elajándékoztam, de sógornőm is rosszul volt tőle. Meg bátyám is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 6.

Kodi

2013. november 24.

Érdekes találkozás a miénk.. Hosszú évekkel ezelőtt Debrecen egyik elegáns (ma már sajnos nem létező) bútorüzletében jártam. Álmaim fésülködőasztalán egy üres Giordanis üveg villogott, körbenéztem lát-e valaki, s megszagoltam a dekorációt. Nagyon finom illata volt a fekete-fehér üveg szórófejének. Az illat ebben a csomagolásban már nem létezett, s megrendeltem ezt a parfümöt, mert mintából úgy tűnt ugyanaz a parfüm... Mikor megérkezett a rendelés jött a feketeleves: egy kibírhatatlan, erőszakos liliomos illat, amely viselhetetlen számomra. Később egy ismerősömön megéreztem, kérdeztem szereti e, s végül neki ajándékoztam. Életem egyik legnagyobb parfümcsalódása ő. Ráadásul az a szomorú, hogy még azt sem tudom mondani, hogy másokon jól áll, mert szerintem senkinek nem áll jól, kifejezetten ízléstelennek tartom. Egyébként szerintem az Organza másolata, amit hasonlóan elviselhetetlennek tartok. Nem tudom az a régi üveg, hogy lehetett ennyire más, mert az valami isteni finom, mély, púderes illatot árasztott, de mivel más volt a csomagolás, valószínű az illat is megváltozott menet közben, mert az csak sima Giordani volt. Ez az egyik AntiParfüm, a Poklok Pokla.. a Hányinger.. ehhez képest a Pink Sugar üdítő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

varga.stella

2013. november 16.

Nekem nagyon erős, tömény az illata. Már jó pár éve kaptam karácsonyra, de nemrég megkapta a nagymamám. Ő nagyon örült neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Vaslady

2013. november 11.

Fűszeres,nehéz,inkább téli parfüm ,ez az első gondolatom róla.Tartós is.Barátnőmtől kaptam pár éve,karácsonyra,és sajnos még mindig megvan.Na nem azért,mert a parfüm gyűjteményem remeke,hanem mert nem bir elfogyni...
Egy ismerősöm használja,aki a maga 63 évével,igazi dáma alkatával nagyon szereti,és jól is áll neki,Finom,mindig elegáns ruháiban,tökéletes sminkben,gyönyörű minőségi bizsukban pompázik,amikor viseli,a mai napig tanit,és ezt a parfümöt használja,évek ota.Már messziről megismerem,tudom ,hogy Ő az :) Jól áll neki,és imádja is.:)
Sajnos,én meg pontosan ezért nem érzem a magaménak,mert ha magamra fújom(épp ma kisérleteztem vele)Gitka jut eszembe,és rájövök,hogy nem az én stilusom.Valójában nem rossz illat,de nem az enyém.
Ugy vélem,ez az illat tipikus példája annak,hogy ilyet nem szabad ajándékozni,mivel nagyon megosztó,nem az a tucat,amire azt mondom,hát nem olyan rossz,azért elhasználom !
Az üveget,ami még 3/4-ig van,ugy gondoltam Gitka fogja tőlem megörökölni,és remélem barátnőm sem nagyon haragszik meg rám.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Tartós az egyszer biztos! Alig tudtam levakarni magamról. Nagyon nem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Tartós az egyszer biztos! Alig tudtam levakarni magamról. Nagyon nem tetszik

timity

2013. június 27.

Én soha nem szerettem ezt a parfümöt.. Pici illatmintában volt meg, sőt még van is, mert nem bírtam elhasználni. Valamiért van benne egy olyan illatjegy amelyik nagyon nem kompatibilis az én orrommal. A jázmint nagyon szeretem, de ebben nem kiérezhető. Talán az enyhén fűszeres mivolta sem nyert meg, mert a friss, virágos illatkategória az igazi kedvencem. Ami még kevésbé tetszik, az a karakteressége, nekem túl sok, "erőszakos" parfüm. Egy idősebb dominához tudnám elképzelni! :) Másokon még csak-csak elmegy, ezért kap 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

nagynori

2013. február 26.

23 éves korom körül használtam, több üveggel elfogyasztottam belőle. Abban az időben imádtam. Fűszeres, igazi nőies illat szerintem. Erős és tartós. Megosztó illat, vagy imádjuk vagy gyűlöljük. A lakótársam kifejezetten utálta, egy munkatársnőm mindig megdicsérte, hogy milyen finom illatom van. Nekem tetszik az üvege, elegánsnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

kozlokova73

2013. február 26.

Mar a masik giordanihoz is irta,hogy magamon nem tudom elviselni,de ha masokon enyhen megerzem nem rossz,kellemes. mind a kettonel ugyanigy vagyok. masokon nem rossz,de en nem tudom magamon elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

d.krisztina

2013. február 14.

Te jó ég! Hogy ez milyen nyanyás! :(( Émely és hányinger. Szerintem. Én azt gondolom,hogy 60 felé használnak ilyet a nők. Elnézést kérek azoktól akiknek tetszik de szerintem borzongatóan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Jennyke

2013. január 29.

Na hát én utálom,parfümgyűjtő vagyok és ez benne van a top5 legrosszabb illatom között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Lyral, Eugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.