Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2013. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy pazar, fehér virágokból - jázmin, tubarózsa - összeállított virágcsokor, amely az érzéki, meleg, ciprusos szívjegy és a száraz alapjegy harmóniájával biztosítja az illat tökéletességét.

Ár: 3500 , Eladó: toxicdoll
Állapot: 1 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest 3./13.ker., fizetés: Postázom is akár előre utalás után +pk. ellenében
Ár: 1500 , Eladó: Fahya
Állapot: Kb. 50/45 ml, doboz nélkül, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalással MPL, Foxpost, de személyes átvétel is lehetséges
Corra

2013. január 24.

Nagyon karakteres illat, én szerettem. A kifinomultabb orrúak gyakran mondják rá, hogy kissé kusza, mindótha mindenféle fehér virágot találomra összedobáltak volna, de szerintem ezzel az illattal az Oriflame-nek olyasmi célja lehetett, mint anno Chanel-nek, amikor piacra dobta a No5-öt. Lehet gyűlölni, imádni, de szótlanul nehéz elmenni mellette. nem idős, de érettebb kiállású hölgyeknek ajánlanám csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

zöldike'91

2012. december 12.

Fás, fűszeres, elegáns, különleges illat. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Fás, fűszeres, elegáns, különleges illat. Imádom :)

mili

2012. november 14.

Nekem túl sok volt ez az illat, nem is illett hozzám, egy üveggel vettem ebből a parfümből, de anyukám használta el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 14.

azursatellite

2012. szeptember 29.

Kifejezetten húsvét illata van, de legalább az igényesebb fajtából. Tartós is, viszont van valami az illatában amitől furán érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

karakumsivatag

2012. augusztus 2.

Talán 1X régen volt mintám is, de valszínűleg nem tetszett, mert nem vettem meg, így azt sem tudom, hogy tartós-e. A következő Oris prospektusban van illatosított oldal az új változattal. Én nem érzek különbséget a régihez képest, PEZ-cukorszerű ez is. Engem az Avon-os Today-re emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

bandita

2012. május 7.

Sajnos, nekem nem jött be ez az egyébként nagyon tartós illat. Az üvegcse kupakja borzalmasan gagyi benyomást kelt közelről nézve. Édesanyámnak ajándékoztam, rajta jól áll és alkalmanként használni is szokta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 7.

Laci

2012. március 10.

Édesanyám nagy kedvence, jelenleg dezodor van belőle, de megkapja majd a parfümöt. Nagyon finom, fel kell nőni az illatához. Erre mondják, hogy úrinő illat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Ella

2012. február 6.

Nagymamámnak volt hasonló kölnije. Személy szerint nagyon tetszik, tartós is, de sokszor úgy érzem, nem vagyok hozzá elég idős és érett. Nem egy könyű illat, inkább 40 körüli hölgyeknek áll jól. Bármennyire is szeretem, hozzám (még) nem illik. Ennek ellenére ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Krisz

2012. február 3.

Nagyon finom, nőies illat! Ráadásul nagyon sokáig érződik is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Nagyon finom, nőies illat! Ráadásul nagyon sokáig érződik is!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Lyral, Eugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.