Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Rozsdamentes acél szemöldökcsipesz aranyszínű bevonattal, Giordani Gold logóval. Luxus hatású, aranyszínű, műbőr tasakban.

Mérete: 9,5 x 0,9 cm

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

radioaktiva

2018. augusztus 21.

Az egyik legrosszabb szemöldökcsipesz, amit valaha használtam. Egy gagyi noname a kedvenc, ez meg ment apám szerszámosládájába, ő hasznát tudja venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

ALettah

2018. augusztus 21.

Tökéletes szemöldökcsipesz! Megéri benevezni rá, főleg akciósan. Szép, erős, masszív és remekül ki lehet vele szedni a legapróbb szálacskákat is.
Az aranyszínű tok elég giccses, de jó szolgálatot tesz, mikor a tömött sminktáskában kallódik a csipesz. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

bubilany

2018. január 9.

Igényes és szép kivitelezés, a csipesz pedig kifejezetten masszív :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Igényes és szép kivitelezés, a csipesz pedig kifejezetten masszív :)

eleonora

2017. szeptember 9.

Nekem az eddigi kedvencem, precíz, jól lehet vele dolgozni, apró szálakat is kiszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

ursus

2016. június 10.

Rossz!!!! Még a vastagabb pillákat se tudja megfogni.
Mérgesen és tiszta erőből dobtam bele a kukába :D
Pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 10.

Rossz!!!! Még a vastagabb pillákat se tudja megfogni.
Mérgesen és tiszta erőből dobtam bele a kukába :D
Pénzkidobás volt...

prettywishing

2015. június 21.

erős, strapabíró, jól használható szemöldökcsipesz. nagyon szép a kialakítása is. a kígyóbőr hatású kis tasakjának amennyire megörültem olyan gyorsan szakadt el:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.