Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál pazar, gazdag formulája mikrorostokat tartalmaz. Optikailag hosszabbítja és különválasztja, csodálatosan hangsúlyozza a pillákat. A formula szempillaápoló és kondicionáló ősszetevőket is tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Chica

2019. október 5.

Sok szempillaspirál közül szinte az egyetlen ami nem ragasztja össze a pillákat, mégis kellően hosszít és a színével is elégedett vagyok. Reggel felkenem és este ugyanolyan állapotában kell lemosnom. Hamarosan újra kell vennem, most fog elfogyni az első tubusom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

lenlilla0924

2019. október 1.

Hosszú idő után végre megtaláltam,amit kerestem! A keféje, a festék,az állaga, a tartóssága,mind megfelel! Akciósan vettem is még,pedig alig fogy a mostani sem,napi használat mellett. Volt akit azzal győztem meg:csak húzza ki a kefét! Már más!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

ipszilonze

2019. szeptember 23.

Kezdetben viszolyogtam a keféjétől, inkább az ONE-széria kialakítását kedvelem, de be kell látni, hogy tényleg fantasztikus ez a spirál, úgy ahogy van. Szétválaszt, pigmentált, tartós, és egy vagyonba sem kerül.
Legfeljebb a csomagolása, ami szerintem kicsit gagyi, huzamosabb használat után az arany felület kissé kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Kacifantkisasszony

2019. augusztus 17.

A Szempillaspirál! Gyönyörűen fed, ível, könnyű vele dolgozni és tartós, kánikulában sem kenődik, sőt, még a sírás-tesztet is túléli. 2 rétegben gyönyörű hosszú ,szétválasztott pillákat csinál.
Leárazáskor szoktam bevásárolni belőle. Kiadós, a vége felé sem ragacsos, inkább halványabb hatást eredményez, de pár csepp szemcseppel ezt is orvosolni lehet.
Csak áradozni tudok róla! Jár az 5 *!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Csak áradozni tudok róla! Jár az 5 *!

TKataa

2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Nem ragasztja össze a pillákat, nem "folyik" szét a szemem köré, de mégis egyszerű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Vikilasia

2019. július 17.

Nagyon szuper, hosszabbítja a pillákat anélkül hogy összeragasztaná. Több réteget is fel lehet vinni és akkor sem lesz túl sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

birdnerd

2019. július 6.

Szuper spirál, szeretem! Először nagyon hígnak találtam, de állt egy pár hetet és már tökéletes. Hosszabbít, dúsít kicsit, nem tapasztja össze a szempilláimat. A csomagolása is igényes, szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

user6

2019. május 24.

Nagyon jó kis szempillaspirál! Könnyű vele dolgozni, szépen hosszabbítja a pillákat és nap végéig kitart, nem potyog le.:) Akciósan vettem, úgy nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

adrienn9513

2019. április 6.

Nagyon szuper spirál, tartós, nem potyog, szép a színe, és több hónap után sem sűrűsödött be. Akciósan jutottam hozzá, teljes áron kicsit húzósabb már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

silawolf

2019. április 5.

A legeslegjobb spirál amit valaha használtam!! Ráadásul 999 Ft-ért vettem akciósan, de teljes áron is újravevős.
Elképesztően könnyű vele dolgozni, gyönyörűen dúsít, hosszabbít, nem csomosódik, nincs légyláb effektus tőle. Emellett teljesen természetes hatást kelt. Nap végére picit néha pandamacis leszek tőle, ha elfelejtkezek és megdörzsölöm a szemem, de ez semmit se von le a rajongásomból iránta.
A lemosása is egyszerűbb sok spirálhoz képest.
Használtam már rengeteg spirált, több világmárka spiráljait is aranyáron, de ez a top1!!
Ezen magam lepődtem meg a legjobban.
Nem igazán használok Oriflame termékeket, ezt is a fodrásznál kitett katalógusban láttam meg, gondoltam, ha nem lesz jó akkor max. buktam egy ezrest..
A szempillám sokkal dúsabb önmagában is, mióta ezt használom.
Egyszóval csoda termék, ódákat tudnék még zengeni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

A lemosása is egyszerűbb sok spirálhoz képest.
Ezen magam lepődtem meg a legjobban.
A szempillám sokkal dúsabb önmagában is, mióta ezt használom.
Egyszóval csoda termék, ódákat tudnék még zengeni róla.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.