Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál pazar, gazdag formulája mikrorostokat tartalmaz. Optikailag hosszabbítja és különválasztja, csodálatosan hangsúlyozza a pillákat. A formula szempillaápoló és kondicionáló ősszetevőket is tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mildiko87

2018. október 29.

Nekem nagyon bevált ez a spirál. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbítja. Nem kenődik el felkenés után, napközben nem pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

pillangolany7

2018. október 26.

Mindennapokra tökéletes szempillaspirál. Különösebb hosszabbító hatást nem fedeztem fel, viszont intenzív feketére színezi a szempillákat, ami nálam talán még fontosabb szempont, mert alapjáraton elég világos pilláim vannak. Felvitel után azért én át szoktam fésülni egy szemöldökkefével, úgy lesz tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

magyaredina

2018. augusztus 20.

A GG kollekció Orfilamen belül egész jó. Szép fekete, nem túl hosszú pillákat eredményez.
Nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nem maszatolódik el.

Eufrozina

2018. augusztus 15.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Nem pereg le, nem kenődik el. Ha véletlenül valamilyen oknál fogva este fent marad, akkor is csak minimálisan kenődik el reggelre, más spirálokhoz képest szinte semennyire... Szépen szétválasztja a szempillákat, nem tapadnak össze. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Biamaki

2018. július 11.

A kedvenc spirálom! Én nagyon ritkán veszek újra valamit, mindig kísérletezek. Ezt a terméket viszont évek óta használom. Most, hogy huzamosabb ideig nem volt akciós gondoltam újra kipróbálok mást. Kár volt!!!! Bármit vettem (akár drágábbat is) számomra a nyomába sem ér!
Amiért szeretem ezt a spirált:
1. A kefe kialakítása nagyon jó. Elér minden szálat egyesével, szépen szétválasztja őket. Könnyű használni, nem okoz kellemetlen meglepetéseket.
2. Szépen hosszabbít és dúsít.
3. Sokáig kitart, nem szárad be, még akkor is jól használható mikor más spirálok már csomósodnak, peregnek.
4. A színe szép intenzív fekete.
5. Ápolja a pillákat, nem hullik és töredezik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Amiért szeretem ezt a spirált:
2. Szépen hosszabbít és dúsít.
4. A színe szép intenzív fekete.
5. Ápolja a pillákat, nem hullik és töredezik tőle.

juhaszregina

2018. július 1.

Ha tartósabb lenne a festék, akkor ő volna számomra a tökéletes szempillaspirál. így csak majdnem. A kefe kialakítása nagyon jó, nem vesz fel túl sok festéket, szépen különválasztja a pillákat, picit göndöríti is. Könnyen el tudom oszlatni a festéket, és nagyon szép hosszú pillákat csinál. Nekem sajnos könnyezésre hajlamos a szemem, talán emaitt gyakrabban kell ellenőriznem, mert hajlamos a szemem alatt picit elkenődni. Ezzel azonban együtt tudok élni, csak ennyi pénzért illene tartósabbnak lennie. Emiatt levonok egy *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

nkatika

2018. május 22.

Femme fatale pillákat képes varázsolni az enyéimből! Szépen rétegezhető, és úgy formáz, mint a kisangyal, amit aztán nagyon-nagyon hosszan tart is, rögzít. Nagyon könnyűek maradnak a szálak, az eltávolítása is ultrakönnyű. Hasonló hatású termékkel ezeddig nem találkoztam. Talán egyetlen kontrája van: nem dúsít kellően. Gyakorlatban ellensúlyozva hiányosságát ezt amolyan bázisnak lehet tekinteni, úgy két réteg erejéig, és arra egy testesebb festékű spirál plusz volument tud nyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 22.

dettybetty

2018. április 27.

Próbaképp rendeltem, mert épp akciós volt és jó véleményeket olvastam róla. Nagyon szép, természetes pillákat lehet vele varázsolni. A keféje is megfelelően van kialakítva. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Katashka

2018. április 17.

Nagyon bevált nálam, imádom a keféjét. Nem kenődik össze vissza, nem pattogzik le a nap folyamán. Szépen elválasztja a pillákat és hosszabbítja is. Én általában egy rétegben viszem fel, így a hatás inkább természetes, mint drámai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Csutak

2018. március 31.

Nagyon szép, természetes hatást tudok vele elérni. Nem tapasztja össze a pillákat és tartós is. :) Annak idején rendelés mellé kaptam ajándékba, akkor döntöttem úgy, hogy kipróbálom...akkor nem tetszett. Tegnap viszont megtaláltam és mintha egy teljesen más termék akadt volna a kezembe. A szempillahosszabbító kifejezés itt nem releváns, egyáltalán nem hosszabbítja a pilláimat ugyanis. Ennek ellenére nagyon szeretem és marad az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.