Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál pazar, gazdag formulája mikrorostokat tartalmaz. Optikailag hosszabbítja és különválasztja, csodálatosan hangsúlyozza a pillákat. A formula szempillaápoló és kondicionáló ősszetevőket is tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

thewildone

2018. március 13.

Csodásan növeli a pillákat, gyönyörű sötét színük lesz.
A három csillag azért, mert néhány használat után bedagadt a szemhéjam, még sosem jártam így egy spirállal sem. A doki szerint allergiás reakció valamely összetevőjére, így sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Csodásan növeli a pillákat, gyönyörű sötét színük lesz.

Arrowette

2018. február 25.

Nekem ez egyik legjobb spirálom, megérdemel 5 csillagot, már jó rég óta újra újra veszem mindig volt egy egy darab tartalékben, és most végre előkerült és újra beleszerettem.
Nem ragasztja össze a pilláimat, szépen elválasztja, hosszabbítja őket, egy rétegben is gyönyörű a végeredmény, két rétegben szinte műszempilla hatást ér el. A keféjével kényelmesen lehet dolgozni, pont jó méret, nem pereg le a nap végére.
Viszont, teljes árán nem venném meg, úgy akadnak ennél jobb termékek, de leakciózva esetleg csomagban.. teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

sorsi83

2018. február 16.

Jelenleg minden nap ezt használom. Nagyon jó spirál. Kellemes méretű a kefe, a festék nem pereg le. Gyönyörűen meghosszabbítja a pillákat, tudja, amit ígér. Két rétegben használom, úgy igazán látványos. Akciósan pedig igazán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

verus086

2018. február 10.

Barátom anyukájától kaptam ajándékba, szóval ingyen próbálhattam ki, és teljesen beleszerettem! Csodálatos szempillákat varázsol, az égig érnek tőle a pilláim (igaz, amúgy se rövidek), és gyönyörű igéző tekintetet csinál. Tökéletes, imádom :)))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

SVivi

2018. január 30.

Egész szép pillákat csinál, de azért annyira nem választja szét őket, nincs meg az a "hűha" hatása. Vannak azért ennél jobb termékek is. :) De alapvetően nem vészes, így 4 csillag. (Illetve hamar becsomósodik sajnos a termék az üvegben.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

fdorottya

2018. január 30.

Jár az 5 csillag! Gyönyörű pillákat csinál már egy rétegben is. A keféje nagyon jó. Nem bumszlis, a kefe szálai nem hosszúak. A festék tartós. Nem pereg, nincs pandamaci efektus pár óra elteltével. Egy szóval: TÖKÉLETES!

Eljött az ideje egy up-nak: Novemberben vásároltam és azt kell, hogy mondjam, hogy most kezdett el besűrűsödni (január vége) és póklábakat csinálni, bumszlival a végén. Akciósan azt mondom, hogy megéri, de eredeti áron biztos nem. Marad az öt csillag ennek ellenére, mert nagyon szép fekete, dús, hosszú pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

vikica95

2017. december 3.

Kedvenc szempillaspirálom,szépen hosszabbít és dúsít már-már műszempillahatást lehet elérni vele .Akciós időszakban érdemes lecsapni rá,megéri nagyon !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

szabopetra24

2017. november 27.

Nem ragadnak össze a pilláim, nem kenődik el és gyorsan szárad. Eltávolítása is egyszerű nem hagy nyomot a szem körül. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

eleonora

2017. szeptember 9.

Nekem nagyon bevált, csak azért nem 5 csillag, mert nem elég drámai, és viszonylag hamar elfogyott/beszáradt. Jó fed, gyorsan szárad, nem pereg. Eddig az egyik legtartósabb volt nekem. Összességében, jó volt, amíg tartott. Ha leárazzák, újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

jilona1983

2017. augusztus 14.

Végre megtaláltam A SZEMPILLASPIRÁT! Nem csomósodik, nem maszatol, nem pereg. Gyönyörűen szétválasztja, hosszabbítja és 2 rétegben sűríti is a pillákat. Már másodjára újra vettem. Betárazok belőle, ha akciós lesz :) Rengeteg szempillaspirált próbáltam, de mindet veri! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.