Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Giordani White Gold EDP egy elegáns, vibráló illat az olasz reggelek friss levegőjének illatával, a mandarin, a rózsa és a pacsuli pazar aromájával. Tiszta luxus mediterrán stílusban.

csikosmatyas

2016. január 24.

Ajándék szettben volt. Pont ma értek meg a kidobásra. Én nem őrizgetem. Az illata engem a Rival de Loop waldbeere gyümölcs illatú körömlakk lemosóra emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

astarta

2016. január 5.

Kedvenc Oriflame parfümöm, nagyszerü illat, tartós, édeskés de mégis friss.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Kedvenc Oriflame parfümöm, nagyszerü illat, tartós, édeskés de mégis friss.

Marababa

2015. november 7.

Isteni illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

Isteni illat!

MDalma

2015. október 11.

Gondban vagyok ezzel a parfümmel.. a katalógusban nagyon megtetszett az illata.. viszont élőben teljesen más.
Nem rossz,nem rossz de a jótól távol áll..
Mivel már meg van úgy fél éve, mindig a kezembe veszem reggel,hogy na akkor ma megpróbálom,de azzal a lendülettel vissza is teszem.. :/ Nem az én illatom,nem illik hozzám. Szerintem inkább érettebb nőkön tud kibontakozni.
Pozitívuma,hogy elég tartós,és az üvege nagyon elegáns. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Nem rossz,nem rossz de a jótól távol áll..
Pozitívuma,hogy elég tartós,és az üvege nagyon elegáns. :)

xxEDITxx

2015. június 4.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, viszont Anyukám hamarabb találta, így ez már a családban az Ő illata lett. Néha azért titokban fújtam magamra, sokáig éreztem magamon is, ami azért ritka ilyen árkategóriában. Szval kiváló parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

peger70

2015. március 25.

Az egyik legkedvesebb parfümöm. Tartós, és kellemes az illata. Sokszor összekeverik a GUCCI Rush2-vel, de ez megfizethető. :) (a fiam ki nem állhatja, 19éves :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

Jenniii92

2015. március 9.

Anyám egyik kedvenc parfümje, én utlálom, szerintem rettenetesen büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Anyám egyik kedvenc parfümje, én utlálom, szerintem rettenetesen büdös.

bYou

2015. március 1.

Nagyon jó illata van, nálam maximálisan bevált. Reggel befújom magam, és egész nap érezni az illatát. És az üvege... Csodálatos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

HN15

2015. február 21.

Nagyon megérte megvenni,csodás az illata egyik kedvencem lett.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Nagyon megérte megvenni,csodás az illata egyik kedvencem lett.:)

mitrealina

2015. február 14.

Olyan jó az illata!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

Olyan jó az illata!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.