Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Giordani White Gold EDP egy elegáns, vibráló illat az olasz reggelek friss levegőjének illatával, a mandarin, a rózsa és a pacsuli pazar aromájával. Tiszta luxus mediterrán stílusban.

Vivi92

2015. január 29.

Nagyon jó illata van, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Nagyon jó illata van, szeretem. :)

kamillatea

2014. december 1.

Csodálatosan eltalált illat, szeretném, ha soha nem szűnne meg! Téli parfümfegyvertáram elengedhetetlen kellékévé nőtte ki magát. Értékelésem egyértelműen ötcsillagos. Fantasztikusan finom, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

galagonyanya

2014. május 23.

Aki a fehérvirágos-pézsmás illatokat kedveli, ezzel a parfümmel megtalálja a számítását. Számomra viszont kicsit olyan, mint amikor valaki nagyvilági nőnek akar látszani, de kínaiból öltözködik... bocs a rajongóktól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Ferita

2014. március 12.

Finom,'tisztaság' illat! Egyetlen hátránya,hogy rajtam nem tartós.Lehet,hogy ez az én hibám! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

zdoreebaba

2014. március 6.

Nagyon, de nagyon elegáns illat. Személyesen nem használom, viszont katalógusban és más hölgyeken volt szerencsém megismerni. Magamon nem is nagyon tudnám elképzelni, mert ez egy igazán kifinomult, elegáns, komoly illat. Első szaglásra, amikor megéreztem teljesen odáig voltam, hogy mi lehet ez. A szalagavatón viselő osztálytársnőmön csodásan 'állt'. Egy igazi illatorgia számomra!! :) Remélem még lesz hozzá szerencsém...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

kissnereni

2014. február 19.

Kedvenc Oriflame parfümöm!!!Nagyon jó az illata és tartós is.Nem tudom hány üveggel használtam már le,de ezt nem tudom megunni!!IMÁDOM!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

mariyabubala

Korcsoport: >54
2014. január 3.

Szeretem az illatát magamon,mások is.Kolléganőmön nem ismertem fel ,teljesen más illatot éreztem rajta .Nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 3.

hagicica20

2013. augusztus 16.

Kb. olyan 6-7 éve vehettem látatlanból (azaz illatolás nélkül), de nagyon megbántam, m rendkívül bántotta az orromat a jázmin. Nálam ő a mumus. Amelyik illatban erőteljes a jázmin az kerüljön messzire tőlem. Szóval anyukám szereti a fehérvirágos illatokat így odaadtam neki. Nyugodt szívvel használta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

bigsista

2013. augusztus 16.

Hölgyeim! Most aztán meg fogtok dobálni, de ez: KIZÁRÓLAGOSAN AZ ÉN ILLATOM!!! El az illetéktelen kezekkel!:))))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

rozuska

2013. március 20.

2013. márc. 20.: A hétvégén újra megszagoltam, mert nővérem kapta ajándékba. Hát, egy enyhén lebutított Cacharel-Eden, ami a bőrén keletkezett. Hihetetlen hatósugara volt az illatnak, pedi csak kettőt fújt belőle. Még kevésbé tetszik...
2012. szept. 7.: Nekem ez az illat nem tetszik. Eddig csak pozitív értékelése van, de nálam egyáltalán nem az. A sima goldot sem szeretem, de azt különlegesnek érzem, viszont ez, nekem egyáltalán nem működik, enyhén poshadó virág szagát eredményezi a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.