Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Giordani White Gold EDP egy elegáns, vibráló illat az olasz reggelek friss levegőjének illatával, a mandarin, a rózsa és a pacsuli pazar aromájával. Tiszta luxus mediterrán stílusban.

kozlokova73

2013. február 26.

kellemes,noies,olyan telt meleg illat. erdekes,hogy rajtam nem valtozik,csak gyengul idovel. egy probat meg er.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Mese

2013. február 12.

Imádnivaló illat!!! Nőies, elegáns, komoly. De egyszerre vidám, friss és légies is. Elég tartósnak bizonyult, ebből nem szabad sokat fújni egyszerre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

terke29

2013. január 7.

Ő is karácsonyi ajándék...Anyumnál landolt,mert Ő szereti a fanyar illatokat,én mostanság nem annyira.Próbálgattam néhány napig,de számomra nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 7.

fehercica80

2012. december 19.

IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

IMÁDOM :)

flóri

2012. november 9.

Elegáns és nőies! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 9.

Elegáns és nőies! :)

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Szuper illat. Valahogy egyszerre édes és friss. Nagyon tartós, egész nap lehet érezni, bár inkább alkalomra ajánlanám. Párom viszont nagyon töménynek találta, ezért nem használtam és csak állt a polcon, foglalta a helyet az a nagy kupakja, úgyhogy továbbadtam. De nagyon megbántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

noxibaba

2012. július 7.

Sokáig nem mertem megvenni, mert úgy voltam vele, hogy nem az én illatvilágom. Az édeskés illatokat szeretem, de ez nagyon elnyerte a tetszésemet. Leginkább alkalmakkor használom, mert nem mindennapi használatos parfüm az illata miatt. Fenséges és figyelemfelkeltő.
Még mindig imádom! Ha megérzem valakin mindig "megszagolgatom"! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Még mindig imádom! Ha megérzem valakin mindig "megszagolgatom"! :D

Livike

Korcsoport: >54

Kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 7.

Kedvenc :)

Zsanci

2012. július 7.

Tartós, kellemes, dögös, "férfifaló" illat. A pasik imádják! És én is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Tartós, kellemes, dögös, "férfifaló" illat. A pasik imádják! És én is :))

ariadne

2012. június 29.

Nagyon-nagyon leértékelve vettem magamnak egy 30 ml-es kiszerelést, próba, szerencse alapon. A vanília és a pézsma miatt attól tartottam, hogy émelyítően édes lesz és majd nem birom magamon. Pozitívan csalódtam. Egyáltalán nem édes, különleges, egyedi kompozíció. Azóta beruháztam egy nagy üvegre is, ma is ez volt rajtam. (Többen érdeklődtek is a neve iránt.) Nagyon tartós illat. A barátom szerint ez egy dögös, nőcis illat, gyakran kéri, hogy ezzel fújjam be magam. Ja! És tényleg nem jön veled szembe az utcán, mert nem egy agyonhasznált "tömegillat". Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.