Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Sampon mindennapi használatra. Tisztít, eltávolítja a felesleges zsiradékot és a szennyeződéseket. Vitalizálja a vékony száló hajat2). Formulája növényi őssejtkivonatot, Reviving System- és 6-Ginerol-összetevőket tartalmaz. Tisztává és energizálttá teszi a fejbőrt

petedancsa

2015. július 30.

Mikor forgalmazni kezdték ezt a sampont én azóta használom töretlenül, azt hiszem 3-4. flakonnal. Nekem ez sokkal jobban bevált, mint bármilyen másik sampon, nagyon jól tisztít, nem lesz tőle korpás a hajam és talán picivel kevésbé zsírosodik tőle. Szerintem ennek tudható be, hogy dúsabb lett a hajkoronám (bár ezzel amúgy sem volt problémám) ezáltal több hajszál nő egy tőből. Erősebb is a hajam, bár hozzá tenném én csak a sampont használom meg hébe-hoba a tonikot fújkálom a hajam tövéhez. Ajánlom a vékony szálú, kevés, zsíros hajú nők számára.
Ui: Nem vagyok oriflame rajongó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Ui: Nem vagyok oriflame rajongó :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.