Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kawa.kriszta, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   tanácsadónők

Fekete/nude árnylatban.

fairynorah

2012. október 14.

A nude árnyalat van meg,és egyszerűen tökéletes: a korábban kipróbált fehér szemceruzákkal ellentétben nem kell ezerszer végighúzni a vízvonalon,h a végén vmi undorító kis paca legyen a szempillák tövében :S :)) nagyszerűen fed és hihetetlenül tartós: kora délutántól késő estig fent maradt nekem első használatkor. Biztosan újraveszem,ha elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

juctus

2012. október 2.

Nekem a Nude árnyalat van meg és csodálatos. Az állaga nagyon krémes ,könnyen eldolgozható és vízvonalra is megfelel.Akármikor újravenném. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 2.

titinem

2012. szeptember 14.

a nude árnyalat egy csoda! kis szemű lányoknak nagyon jó vétel, nagyon erős a színe, szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Ella

2012. május 17.

Nude árnyalatú van meg. Nagyon szép, intenzív a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Nude árnyalatú van meg. Nagyon szép, intenzív a színe.

Dindy

2012. április 30.

Nekem is megvan mind2 színben. Tökéletes erős fekete és szintén szépen használható a nude szín is. Egyik sem irritálja az érzékeny szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Judiit

2012. április 30.

Fekete és bézs is van belőle. Puha, könnyed eldolgozható, ha éppen arra van szükség. Tartósságára sincs gondom. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 30.

kawa.kriszta

2012. április 21.

Nekem fekete van ( létezik natúr árnyalatban is). Az állaga megfelelően puha, jól pigmentált. Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni. Még nem faragtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.