Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyémántportartalma erős védőréteget képez. Körömlakkfixáló és fényes védőréteg. Tökéletes fedés, akár 7 napon át.

nikol

2013. május 31.

Szerintem nagyon jó kis körömlakkvédő. Kedden reggel lakkoztam két rétegben,(most péntek délután van ) és egy réteget kentem rá ebből, azóta még nincs semmi kopás. Bár igaz gumikesztyűben mosogatok, de azért csinálok bőven más házimunkát, és mégis bírja.Ja, egyébként én pont Avon-os lakkra kentem, de nekem nem oldotta, semmi gond nem volt vele.Tehát simán kifog bírni szerintem akár 1 hetet is anélkül, hogy igénytelenné válna, és ha már ennyit kibír akkor tényleg érdemes otthon saját kezűleg bíbelődni a lakkozással. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 31.

bandita

2012. december 4.

Mind alapozó, mind fedőlakként nagyon szeretem használni. Közepesen hosszú, rugalmas, lapos ecsetjével igen precízen lakkozhatunk. A név alapján én arra asszociáltam, hogy csillámokat tartalmaz, de nem. Sima, teljesen áttetsző, magasfényű réteggel vonja be a körmöket. Számomra ő a tökéletes fedőlakk, amely valóban megnöveli a lakkozás élettartamát. Az állaga kissé híg, pont ezért nagyon gyorsan lehet vele dolgozni.
Számtalan esetben, amikor natúr, de mégis ápolt megjelenésű körmökre vágyom, ezt vetem be manikűrözés, polírozás után, önmagában. Ekkor a vékony, fényes réteg megbízhatóan ragaszkodik, inkább kopik a széleken, mint pattogzik, épp ezért igényes marad a felület hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Szintetikus színező anyag. (Lila)