Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OrosziEszti, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Mesés illatú, bőrpuhító és hidratáló hatású kézkrém. Illatát átjárja a sárgabarack, a körte, a magnólia, a jázmin, a bazsarózsa, a méz, a szantálfa, a shea-vaj és az ámbra aromája. Csodás ajándék Valentin-napra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

niki33

2016. augusztus 5.

Majdnem elhasználtam már ezért véleményezem. A pozitívum az illata, nekem ennyi csak a jó benne. A száraz kezeimre csak ideig-óráig hoz enyhülést, ilyenkor nyáron elmegy, hideg időben nekem kevés:((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

hiphoppergirl93

2016. július 7.

Jó az illata, de nekem a hatóképessége nem vált be ugyanolyan száraz a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Jó az illata, de nekem a hatóképessége nem vált be ugyanolyan száraz a kezem.

zsonody

2016. május 22.

Az illata szerintem nagyon kellemes, akárcsak az állaga, ami könnyed krémes és nem zsíros. Gyorsan beszívódik, de a hidratálás csak közepes. Ilyen árért viszont nem rossz, főleg ha sokszor használja az ember naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

allebag2

2016. május 13.

Nekem annyira nem jön be, kifejezetten "olcsó" benyomást kelt az illata. Szinte minden olcsó kézkrém ilyen savanykás-szúrós illatú a két rendelős márkától. Semmi cizelláltság, igazi "nagyipari" darab. Hidratálás tekintetében tavasszal-nyáron bőven elég. Ajándékba kaptam, újra biztos nem veszem. Pont az az "egynek jó lesz" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

FloralPrincess

2016. március 12.

Egy ismerősömnél láttam. Tetszik, hamar beszivódik, puhává teszi a kezet. Én is be fogok szerezni egyet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

tittus

2016. március 4.

Gyorsan, nyom nélkül felszívódó, könnyű, kézkrém. Az illata nagyon kellemes, engem dinnyére emlékeztet. Egynek elmegy, szeretem az Oriflame-es kézkrémeket. Ez a darab inkább rövidtávon nyújt megoldást, de szeretem, hogy nem hagy maga után réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak