Oriflame

Ár:   879 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Minden korosztálynak, érzékeny bőrre

Kiszerelés: 150 ml

danyadi77

2016. január 17.

Én szeretem, nincs tőle semmi bajom. Alapvetően az Oriflame egy másik tonikját használom, de ha akciós, ebből is szoktam venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

melir

2015. november 10.

Nem csípi a bőröm, nem szárítja és nincs utána kipirosodás mint más tonikok használatakor. Jól tisztít, de sminklemosásra nem alkalmas. Az illata kellemes, nem túl erős. Nekem toniknak bevált, bár használok mellete más arctisztítókat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Piri11

2015. augusztus 9.

Finom illata van, de nekem nem igazán jött be. Sajnos egy idő után ragacsos lett tőle az arcom, így már nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Norkaa

2015. június 23.

Eddig nekem egy tonik sem jött be, mindegyik szárította és csípte az arcom és mindegyik alkoholos volt, de ez bevált. Jó az illata, jól tisztít és hidratáltnak érzem utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

ladri

2015. május 25.

Most is használom, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Most is használom, jól tisztít.

niki33

2015. május 6.

Ez a lemosó annyira nem jött be. Kezdve azzal, hogy érzékeny arcbőrre hirdetik, na ehhez képest az én bőröm csípte, nem is kicsit, és húzódott. A másik, amit én furcsálltam: háromszor kellett áttörölnöm az arcom, mire tisztának éreztem, pedig csak alapozót és egy kis pirosítót használok, semmi mást. Háromféle (!) parabén van benne, és csomó egyéb tartósítószer, akkor mégis mitől "nature" ez a termék? - kérdem én. Valószínű a kamillától,amit egy picit érezni. Gyorsan el fogom használni, nem veszem újra. Nem lehúzós akartam lenni, de most egy picit csalódtam az Oriflame-ben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

beauty

2015. április 2.

Nemrég rendeltem, mondhatni, nem is olyan drága áron, hanem kimondottan olcsón. Régóta szerettem volna már egy jó arctonikot, és elsőre ez nekem nagyon jó. Mint lehetett olvasni is, az én arcom zsíros, és pattanásos (sajnos) . De ez a termék megváltoztatta az én életemet, mert puhábbá teszi a bőrömet, a pattanásaim, miteszereim pedig majdnem hogy elmúlnak! Nekem ez bevált! ♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

szivecske

2015. március 22.

Nem rossz, de semmi extra. Egyszer el fogom használni, de a tiszta érzés nyújtásán kívül semmit sem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Tánya88

2015. január 6.

Nekem is picit csíp, de nagyon kellemes, friss érzés marad utána, nem szárít, nem is hagy zsíros érzetet. Szépen tisztít, nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Orsyna

2014. július 18.

Az illata tetszik egyszer próbáltam picit csípett de nem ragadt utána a bőröm érdekes. Anyukám rendelte. Úgyhogy nekem mindegy elvagyok nélküle is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.