Oriflame

Ár:   879 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Minden korosztálynak, érzékeny bőrre

Kiszerelés: 150 ml

trisztan

2014. június 24.

Megörültem, mikor láttam a katalógusban, hogy egy új alkoholmentes tonikkal rukkolt elő az Oriflame.
Az illata kellemes, olyan "tisztaság" érzést ad. Nem irritálja a bőrt. Viszont nekem ragacsos érzet maradt elég sokáig utána a bőrön, és ezt nagyon nem szeretem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.