Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

nicorosie

2017. július 3.

Forgalmazzák még ezt a terméket? Mostanában nem látom a katalógusban pedig ideje lenne az utánpótlásnak ;)
Én csak ajánlani tudom, főleg éjszakára, akkor a leghatásosabb. A korrektor stift zöld részével szoktam párhuzamosan használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Enne

2017. június 2.

Nem értem ezt a terméket. Nyomkodni kell az applikátort, hogy jöjjön belőle, akkor meg folyik, és kb. lehetetlen használni. Nem is szárad meg hamar, és bárhová teszem az arcomon, csípi a szememet a felszabaduló illatanyag. Ha teafaolaj kell legközelebb, akkor tiszta teafaolajat használok, ennek semmi értelme. Avon zselés pattanáskezelője sokkal többet ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Luna11

2017. április 20.

Édesanyámtól kaptam a pattanásaimra. A teafaolaj tartalma miatt vette meg, mondván biztosan jó lesz. Az illata tetszik. Kipróbáltam és nem rontott a helyzeten, de nem is javított. Tulajdonképen nem csinál semmit sem, ráadásul baromi nehéz kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Nime

2017. április 12.

Jó termék,segít lehúzni a pattikat és a pirosságot, nekem annyi a bajom vele hogy nagyon nehezen jön ki a tubusából :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

erikaa

2017. március 6.

Pár napja próbáltam ki ezt a terméket. Az államon jött ki egy hatalmas borsónyi piros dudor. Három nap alatt (reggel és este használtam) eltüntette az egészet. Nekem nagyon pozitív tapasztalatom van róla. Az illata nem olyan erős mint a natúr teafa olajnak, az én bőrömet nem irritálta. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Gotiii

2017. január 8.

Nekem bevált ez a fajta, a teafa miatt csökkenti a gyulladást, így a pattanásaikon is segít. Egy kicsit ragacsos érzés az elején, de meg lehet szoknim Csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

csilla11112

2016. november 24.

Nagyon szuper! Nem szokott pattanásom lenni, de ha igen, akkor rendesen összeszedi magát. 1-2 nap kenegetem, napjában többször, leginkább óránként, és már el is tűnt. Bátyámnak kölcsönadtam, mert neki többször bújik elő egy-egy pattanás. Jeleztem neki, hónapok múltán, hogy nem kell visszahozni, vettem másikat! Állítólag nem is akarta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

niksss00

2016. október 24.

A teafa-tartalom miatt vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá a pattanásos arcbőröm miatt. Sajnos egyáltalán nem vált be, szó szerint semmit sem csinál a pattikkal, Számomra a legjobb pattanáskezelő termék az Isana gél, ami árban is töredéke ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Goldi2222

2016. augusztus 7.

Esténként szoktam felvinni egy-egy nagyobb pattanásra. Néha igazán segít, reggelre leszárítja a pattanást, viszont néha egyáltalán nem használ, hiába használom szorgalmasan. Nem egy csodaszer, de ha szerencsém van és ennek a terméknek is olyan kedve van, akkor tényleg használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

balankaa01

2016. július 28.

Nagyon szépen teszi a dolgát, nekem tetszik az adagolója is. Kb 2 éve használom, most fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol