Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bigyusz33, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusolózselé természetes olívaolajjal és aloe verával. Puhává teszi a bőrt. Kellemes az illata, formulája biológiailag lebomlik. Használatával még élvezetesebb a zuhanyozás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lenizsu

2017. szeptember 5.

Számomra tökéletes termék. Az illata, állaga, habzása, a bőröm állapota használat után egyaránt tökéletes. A flakon kialakítása is tetszik. Amikor kifogyóban volt, fejre állítottam, és úgy könnyen kijött belőle a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Hiuz

2017. augusztus 24.

Nagyon jó illatkombináció, kíméletesen tisztít, nekem mindig jó hangulatom lesz, mikor ezzel zuhanyzok. :) Zuhanyzás után is érezni az illatát, engem nem szárít, de azért utána használok testápolót. Tisztának, frissnek érzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Legfőképp azért rendeltem meg, mert nagyon megtetszett, hogy biológiailag lebomló formulával rendelkezik, nekem ez is fontos szempont. Száraz a bőröm, és ez a tusfüdő nem szárítja ki még jobban, viszont annyira nem is hidratál - bár ez lehet nem is annyira elvárható egy tusfürdő esetében. Az illata kellemes és univerzális (néha a párom is használja), a kiszerelése praktikus. Most rendeltem levendulásat, arról is beszámolok, amint kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

WAME123

2017. augusztus 13.

Frissítő, finom az illata. Nem szárít, jól tisztít. Könnyű állagú, géles, nem tömény krémes, így kicsit több kell belőle, de megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

laracroft

2017. április 28.

Nagyon tetszik a biológiailag lebomló formula, de ár-érték arányban messze nem az igazi. Finom az illata, megfelelő az állaga, de viszonylag sok kell belőle, így gyorsan fogy. Az én bőrömet egy kicsit szárítja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice