Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

A parfümöt a modern elegancia jellemzi. A nőiesen tiszta sziklarózsa és a török rózsa érzéki jegyei mögül előtörnek a gyengéd, fás aromák. Az illatot átjárja a kifinomultság és a nőiesség.

karakumsivatag

2012. december 27.

Amikor 1 éve megkaptam az illatmintát, akkor azonnal eldöntöttem, hogy NA ez sem az én illatom. És még drága is! Olyan szimplán száraznak, fásnak találtam. Aztán most ismét tettem egy próbát. Talán a hideg teszi, de most nagyon kellemes ez a fűszeres, édeskés illat. Én annyira férfiasnak sem találom, és a gyógynövényes illat sem zavar. Különleges, elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 27.

Eni27

2012. október 20.

Az üveg ízléses és szép, de az illata annál rosszabb. Elmehetne férfi parfümnek, mert semmi nőiesség sincs benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

nagybea7708

2012. október 7.

Ez tipikusan szerelem első "szippantásra" ami már több hónapja tart.
Egyszerűen tökéletes számomra, mintha nekem készült volna.
Imádom<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

Ez tipikusan szerelem első "szippantásra" ami már több hónapja tart.
Egyszerűen tökéletes számomra, mintha nekem készült volna.
Imádom<3

Ella

2012. május 17.

Az első találkozásunkkor teljesen átlagos rózsás-virágos illatnak éreztem (katalógusban, amikor felhajtottam a fóliát). A minta alapján már azt mondtam, hogy ez egy férfikölni, legalábbis nagyon maszkulin. Túl sok benne a bőr. Aztán magamon viselve kiéreztem belőle a rózsát is. Rózsa és bőr. Érdekes, kifinomult, de nem az én világom. Azért elkezdtem használni december elején. Valahogy úgy éreztem, ez egy őszi nappali parfüm, eléggé kesernyés, a szeles időhöz hasonlítanám, már ha lehet egy parfümöt időjáráshoz társítani (persze, bármit lehet!). A tartóssága nagyon jó (nem Mirage, de 5-6 órát kibír, akár többet is). Jött az új év, új illatokkal, ez meg a szekrénybe került. A napokban eszembe jutott, hogy a keresztlányom elsőáldozására kéne valami tartós parfüm, hogy ne kelljen fújkodnom magam napközben. Beugrott: MARCEL! A következő pillanatban azon kapom magam, hogy a szekrény előtt állok és az ujjamra permetezett parfümöt szaglászva, csukott szemmel halkan felnyögök. SZERELEM! Igen, szerelem lett belőle, nem első látásra, de remélem nem ábrándulok ki belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Indigo

2012. május 12.

5-öst adok, de nem azért, mert annyira tetszik vagy hozzám annyira nagyon illene. Igazából egyik sem. Vakon vettem, olvasva hogy rózsa és brummogósabb jegyek keveredése van benne, na meg a sok dicsérő kritika hatására. Ez eléggé megmozgatta a fantáziámat. Én a rózsát nem igazán érzem benne, a gyantás, bőrös hatású sziklarózsát viszont annál inkább. Azért annyira nem fanyar kompozíció, van benne melegség. De a fej/szívjegyet nem bírom, mintha most készülnék szőrtelenítésre. Plusz mellé valami mentás-orvosságos kicsengés - abszintos fehér üröm, so-so. Az alap viszont kifejezetten tetszik, jobban bejönnek a melegebb jegyek, datolya(?) meg a pacsuli. Ez tényleg egy extravagáns, modern illat, merész, határozott, 30+- nőknek. Egyszerre vagány és elegáns. A design pedig lenyűgöző. Fragranticán "miZZpuRRfect" nevű parfümfanatikus elég precízen leírja a parfüm kibontakozását, ha valaki kíváncsi rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, FD&C Red 40

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.