Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krizanten03, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyű, selymesen lágy alapozó, amely tökéletesen matt fedést nyújt. Kovaföldtartalma folyamatosan biztosítja az arc fénymentességét. Vízalapú formula, kombinált/zsíros bőrre.

5 féle árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

Corra

2012. június 29.

Valóban nagyon sárgásak az árnyalatok, és a mattító hatás is elmaradt nálam. összességében nem szerettem, drogériás alapozók olcsóbban is tudnak ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

molbolesy

2012. április 5.

Nem is tudom honnan vették a matt fedést, mert púder nélkül iszonyúan csillog, és azzal is hamar átfényesedik, a fedése közeped, de hamar lekopik... kuka! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

bunnyberry

2012. március 20.

Hatalmas csalódás sajnos ez az alapozó :( Sok jót hallottam róla, gondoltam megveszem. Ahhoz képest hogy zsíros bőrre van és mattító már a tubusból kinyomva is zsírosnak éreztem. Felkenve meg egyszerűen szörnyű! Fél nap elmúltával mintha egy bödön zsírt kentem volna az arcomra annyira bezsírosította pedig nem szokott annyira fényleni az arcom más alapozótól... Nálam ez -1-es...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

zsanika20

2012. február 29.

Nekem az Ivory árnyalat van meg, nekem nagyon bevált. Egy kicsit anyajegyes a bőröm, az alapozó egyenletes bőrfelszínt nyújt. Leginkább zsíros, kombinált bőrre ajánlják, mivel mattító hatása van, de nekem a vízhiányos bőrömre is jó hatással van, igaz, alá egy kis hidratáló krémet teszek, púder egyáltalán nem kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.