Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy szenvedélyes, keleties-vaníliás-gyümölcsös illat. Egy izgalmas, csábító illat a zamatos sárgabarack, a szenvedélyes fehér rózsa és az ellenállhatatlan, édes praliné eszenciájával, amelynek senki nem tud ellenállni."

Illatkreátor: Thierry Bessard

Ár: 2000 , Eladó: 5Vicky5
Állapot: Új , Helyszín: Gyömrő , fizetés: Előre utalás, személyesen
Oriflame Memories Flirting Under Fireworks  30 ml
Ár: 2600 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: 2 fujás mínusz, Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után posta

Vicus

2017. szeptember 29.

Valami eszméletlenül gagyi és unalmas tucat illata van, még 1000 forintért sem tudok túladni rajta. Ugyanitt egy majdnem új példány eladó :D Két csillag a szép üvegéért jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

alexa206

2017. március 17.

Egyszer vettem ,mert olcsó volt és a kis minta alapján jónak tünt ,de utána majdnem kidobtam,... nagyon nem az én esetem.de hát ízlések...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

peto.kittus

2017. január 20.

Életem első oriflames illata amit megrendeltem. Eddig nem mertem, mert általában a katalógusban lévő dörzsöld meg és illatozd meg absz nem ugyan az, mint ami a valóságban megérkezik, még akkor sem ha direktben csuklóra teszem, hogy megnézzem milyen az illat rajtam.
De hát ugye mindig akadnak kivételek... :) Mikor megillatoztam azonnal tudtam, hogy kell.
Az illata finom édes, én pedig nagyon édes illat párti vagyok így ezzel már sikert alkotott. Viszont csakis édes illat kedvelőknek ajánlom, mert kolléganőm, aki full az ellentétem ízlésben, azt mondta hogy ez neki már sok. Imádom a cuki kis üvegét, teljesen táskabarát. Nem vagyok egy rózsaszínes csaj, de még ez az összeállítás is tetszik. Arra, hogy elfújkáljam magamra az irodába a hétköznapokban, teljesen tökéletes.
Azért 4 csillag, mert nem egy tartós illat. Én többször újra szoktam fújni, mert 1-2 óra hossza alatt eltűnik az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

andian

2016. november 13.

Tetszik ez az illat, meg alapvetően szeretem is az édes illatokat, de ez egy kicsit fojtogató, télen a fűtött buszon. Pedig alapvetően kellemes illata van. Még gondolkodom, hova tegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Judiit

2016. október 26.

Akciós volt.... miért ne ? :) Nem bántam meg. Nem egy túlbonyolított illat. Rajtam egyáltalán nem tömény cukorka, hanem csak kellemesen édeskés. Pár órácskánál nem bírja tovább, de üsse kavics.... ennyi pénzért elnézem neki. Bár annyira mégsem gyorsan illanó, mert mások is érzik rajtam a fújás után pár órával is. Kicsi az üvege,pont táskába dobható.
Engem nyomokban D&G The one-ra emlékeztet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

Engem nyomokban D&G The one-ra emlékeztet

szilvasitimea

2016. október 11.

Az eddigi legjobb Oriflame-es parfüm, amit eddig próbáltam. Nagyon édeskés, kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

karakumsivatag

2016. szeptember 17.

Kellemes illat. Elég intenzív és ennyi pénzért megéri. Viszont nincs benne semmi különleges, ezért nem biztos, hogy a több-tucat parfümöm mellé megrendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Holdfény

2016. szeptember 4.

Szenvedélyes illatnak hirdetik, de számomra csak túl édes. Nekem ez a "parfüm" egy nagyon cukros, furcsán émelyítő kölni. Sem az orrom, sem a bőröm nem szerette igazán. Az üvege nagyon szép, olyan kis aranyos cukiság, de a valódi szenvedélyes illatok nálam az Enigmánál vagy a Love Potion-nél kezdődnek, azok igazán szexisek. Ez a kölni inkább tinilányokhoz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

dandy

2016. augusztus 11.

Megrendeltem, mert csak 1300 Ft volt a katalógusban és mert praliné :D Ma megérkezett és olyan kis aranyoska illat, nem érzek se barackot, se rózsát...bár csak egyet fújtam, így még nem tudok nyilatkozni, meg egyébként is a reggel magamra fújt Robe Noire-m teljesen elnyomja...:D de így elsőre viselhető édes kis semmiség:) Egyenlőre nem érzem az Oriflame-s alaplötyi illatot, de nincsenek illúzióim :D holnap őt fújom és kiderül :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

adrica

2016. július 18.

Ez az edt. valami nagy robbanás lesz!!! Eleve maga a neve is magyarul: Flört a tüzijátékon. Mintha a La vie est belle koppintása volna, de kevesebb fűszerrel és füstösséggel. Ennek az edt-nek a hatósugara is és a tartósságával semmi gond, sőt!!! Lerobbanthatatlan. Édes-cukros típusú illat. Szerintem a tinik és az édes szeretők nagy kedvence lesz, mert olcsó és a tartóssága is jó. És iszonyú édes!!!! Még gondolkodom, hogy mi legyen vele. Ha valakit érdekel, szóljon. Bp.-n személyes átvétellel Borároson tudnám átadni. (1000.-, de még gondolkodom a sorsán)
Egyenlőre nem eladó :) Lánykám megkapta 8. szülinapjára. Azt hiszem meg lett a cél közönség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamal, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.