Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Svéd életérzést sugalló, modern, természetes illat pikáns citrusfélékből, erdei gyümölcsökből, édes virágokból és nyugalmat árasztó fafélékből.

neita

2015. szeptember 25.

Elég diszkrét, tiszta illata van, nekem a nyári estéket juttatja eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Elég diszkrét, tiszta illata van, nekem a nyári estéket juttatja eszembe.

Gyongyuusz

2015. augusztus 3.

Szuper kis illat, elégedett vagyok a tartósságával is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Szuper kis illat, elégedett vagyok a tartósságával is! :)

skin

2014. május 29.

Friss ,gyümölcsös abszolút nyári illat azt gondolom. A réteket a mezőket juttatja eszembe, mintha mezítláb futkosnék a harmatos fűben. Szinte látom magam előtt a tengernyi színes vadvirágot. Az északi hűvös tájak titokzatos misztikussága is benne van a ,,Skandináv érzés". A tartóssága azonban lehetne kicsit jobb ,ezért egy csillagal kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 29.

vivitrius

2014. április 17.

Zsenge kamaszkorom évekig tartó darabja:) Imádtam az illatát :) Az életérzés és a korszak, amit számomra képvisel, mindig is jó emlékként marad meg :) Nem mondanám magam hűtlennek, mert 6 év után búcsúztunk el egymástól, amikor a jelenlegi "páromra" ;) cseréltem :) Csak azért négy pont, mert nem érzem örök darabnak a gyűjteményben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

vavyana

2014. február 9.

Finom, friss, tartós illata van. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Finom, friss, tartós illata van. Nyárra tökéletes.

gy.edit0210

2013. november 24.

Nagyon szeretem, tartós az illata, csak elég drága nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Nagyon szeretem, tartós az illata, csak elég drága nekem.

pink sunrise

2013. július 13.

Későn ébredős nyári reggelek illata,amikor a szomszéd udvarról érezni lehet a napon ropogósra száradt ruhák illatát:) Egy időben nem ezt használtam mert meguntam,de annál nagyobb felüdülés volt visszatalálni ehhez. Az üvege is visszatükrözi az illatot:egyszerű,"átlátszó",légies.Rajtam a citrusos illat mellett finom rágógumira emlékeztető édeskés illat is előbujik,gondolom az erdei gyümölcsöket érzem....Remélem még sokáig lehet rendelni....

Upd: Ez az én "light blue"-m idén nyáron,pedig egy ideig elfeledkeztem róla ....vagyis ez az a nyári illat amit a híres ajándékba kapott Light Blue sem tud leelőzni,ez egyszerűen sokkal finomabb és különlegesebb illat lesz rajtam,ráadásul eddig senki máson nem éreztem ezt a környezetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

kozlokova73

2013. június 4.

En kerdeztem valtoztattak e az illatan ,azt mondtak nem csak a kulsejen. Erdekes illat,semmi citrusz,semmi citom inkabb huvosen pikansnak mondanam,csak amilyen erosen indul ugy eleg gyorsan gyengul. Marad valami azert belole,de ez az illat nem tartos. Inkabb nyari illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 4.

indian holi

2013. április 23.

Nagyon szeretem. Többször visszatértem már hozzá. Frisseség és jó értelemben vett egyszerűség jellemzi. Igazi svéd eleganciát kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

radioaktiva

2013. április 23.

Valaha ő volt az elsőszámú kedvenc, a párom a férfiváltozatát használta, nagyon szerette. Én persze hűtlen lettem hozzá is, mint szinte az összes eddigi parfümömhöz, de pont a közelmúltban gondoltam rá, hogy ismét be kellene szerezni egy üveggel. Nekem a tartósága is rendben volt. Csak azért 4 csillag, mert nekem ő nem egy "must have" darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol