Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Svéd életérzést sugalló, modern, természetes illat pikáns citrusfélékből, erdei gyümölcsökből, édes virágokból és nyugalmat árasztó fafélékből.

ariadne

2013. április 23.

Nagyon-nagyon régen használtam ezt az illatot, de soha nem feledkeztem meg róla. Fiatal, pályakezdő, önálló életét elkezdő dolgozó nőként megengedtem magamnak egy, majd több üveggel és nagyon szerettem, csak ezt használtam. Emlékszem, mennyire élveztem, hogy körbe vesz ez a finom, lágy virágos, citrusos illat, szinte eggyé vált velem. Aztán hűtlen lettem, sok éven át az egyetlen üres üveg emlékeztetett erre az időszakra. Azóta nagyon sok év eltelt és tavaly nyáron vettem újra egy üveggel, de nem bontottam ki. Sok változás történt az életemben, mondhatni kezdetét vette egy új időszak és íme újra előkerült! Ez az illat számomra egybeforrt mára az újrakezdés érzésével. Tisztaság, friss lendület jellemzi az illatot. Kifújáskor kissé karcos, ami az első negyed órában szépen lágyul és a nap folyamán ezt a lágyságot meg is tartja. Nem érzem egyik alkotóelemét sem hangsúlyosnak, a gyümölcsök, virágok, fák harmonikus ölelkezése ez a kompozíció. Valóságos, üde Tündérkert, szinte hallom a pánsípok és fuvolák játékát.
Azt gondolom, hogy ehhez az illathoz kell egy nyugodt, kiegyensúlyozott lelkiállapot, ugyanis ha nem vagyok jóban a világgal, számomra zavaró a frissessége. (Olyankor melegebb, szolidabb illatba burkolom magam.) A tartósságával nincs bajom, reggel óta érzem magamon, pedig csupa nátha vagyok. Tehát újra egymásra találtunk és egy darabig ez lesz a tuti befutó, pedig már nem vagyok pályakezdő, ebből adódóan elmúltam 22! :-) A Midsummer nem életkorhoz kötött! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 23.

Mona01

2013. március 12.

Az egyik legtartósabb illat, amit valaha használtam! Igazi tavaszi-nyári illat.Megérdemli az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

ivy

2012. szeptember 25.

Szeretem ezt a parfümöt, számomra a tartóssága is pont elég volt, az illata meg: én vagyok tavasszal..Érdekes, hogy nekem ez az illat igazából a tavaszt jelenti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

radioaktiva

2012. szeptember 23.

Valaha nagy kedvencem volt ez az illat. Frissítő, könnyed, játékos. Nekem a tartósságával sem volt gondom. Csak amiatt nem rendeltem újra, mert én 1-2 kivétellel egy idő után minden illatot megunok. De épp a közelmúltban gondoltam rá, hgy sok év után talán újra rendelek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

karakumsivatag

2012. július 29.

Én nagyon szeretem ezt az illatot, mert felfrissít és nem lehet túladagolni. Nemtom, hogy mennyire tartós, mert én jó sokat fújok magamra, ezért aztán egész nap érzem magamon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 29.

noxibaba

2012. július 27.

Kellemes illat. Kimondottan nyárra való. De nem igazán tartós. Olyan frisses, citrusos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

hidewatch

2012. június 11.

Tini koromban használtam, nagyon szerettem. Nem is tudtam, hogy még lehet kapni, sajnos azóta nem nagyon ismerek oriflames tanácsadónőt. Tini koromban pont megfelelt a tartóssága, úgyis fújkáltam magam összevissza, mindig nálam volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Bogirl*

2012. június 10.

A 2. üveggel használom belőle, és nemsokára elfogy. Talán nem is baj. Félre értés ne essék, nagyon szeretem. Eleve jobban preferálom a könnyed, gyümölcsösebb illatokat, mint az édeseket. Viszont talán már túlságosan megszoktam, épp ideje lesz váltani. :)
Egyébként ez az eddigi egyik legjobb parfümöm, a másik legjobb is oriflame-s..
Ennek ellenére nem kapja meg tőlem a maximális 5*-ot, mivel nem tartós. Más parfümökből, ha reggel fújok magamra, még órák múlva is érek. Ha ezt fújom magamra, mire kiérek a buszhoz (5 perc), már nem érzek semmit. Éppen ezért mindig hordom magammal és naponta többször is befújom magam, így viszont hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Egyébként ez az eddigi egyik legjobb parfümöm, a másik legjobb is oriflame-s..

Ella

2012. május 17.

Nagyon szeretem az illatát, igazán kellemes nyári viselet. Gyümölcsös-citromos-vizes, nagyon picit szappanos az én bőrömön. Csak tényleg nem tart sokáig, érdemes ruhára is permetezni belőle, ha sokáig szeretnénk érezni ezt a szuper illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

havasfebruar

2012. május 16.

Régen használtam, igazi nyári illat, tökéletesen megfelel nappalra is és estére is! Könnyed, mégis elegáns és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol