Oriflame

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanne, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az ünnepek légkörét vonja viselője köré. Ezt hangsúlyozza az üveg színe és az arany kupak is. Az illatot árjárja a narancsvirág és a lila gardénia aromája. Egy kifinomult, fiatalos eszencia minden alkalomra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

RyahOneY

2018. november 7.

Nemrég kaptam meg ezt a parfümöt (akciósan rendeltem a férfi párjával együtt - ez páromnak lesz ajándékba :) ). És máris imádom! ^^ Eddig nagyon tartósnak tűnik, és még sokkal jobban is tetszik így élőben, mint illatosított oldalon. :) Nem tudom, melyik illat-összetevő érzik ennyire ki belőle, de eléggé befészkeli magát az orromba, ami amúgy nagyon jó érzés, mert elképesztően fincsi illat. :) Fiatalos, édeskés (de nem túlzottan - inkább amolyan romantikus/elegáns formában), alkalmakra is tökéletes, de hétköznapokra is használni fogom, mert szerintem annyira azért nem tolakodó. :) (Viszont jobb vigyázni vele: 1-2 fújásnál többet nem ajánlatos egyszerre, mert máskülönben émelyítően erős.)
A csomagolása praktikus és mivel a lila a kedvenc színem, így egyből le lettem véve a lábamról (és igen, valószínűleg ez is hozzájárult ahhoz, hogy megrendeltem, szépséges a doboza is). :)
Határozottan új kedvenc született, nem tudok betelni vele, állandóan a csuklómat szagolgatom. :D Biztosan fogok még belőle vásárolni később, amint ismét akciós lesz! :) (Eredeti áron azért nem venném meg, de még 4ezret simán rááldozok, nekem megéri.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

MissPoppy

2018. október 30.

Nagyon tetszik, már beszereztem, nagyon feldob ez az illat. Az Oriflame illatait egyébként is jónak találom, sok kellemes és tartós parfümöt sikerült eddig kreálniuk. Rendszeresen használom őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Eugenol, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Phenoxyethanol