Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

A My Naked Truth EdT a belső kiegyensúlyozottság esszenciája, mely lágy, könnyed harmóniafelhőbe burkol és lehetővé teszi a természetes szépséged és kisugárzásod megnyilvánulását.
A púderes virágok, a zamatos gyümölcsök és az érzéki fás aromák kombinációja, mint egy selymes fátyol lengi körbe használóját, és fokozza a természetes nőiesség és a harmónia megnyilvánulását.
Egyszerű és mégis tökéletesen felépített kompozíció, ez az érzéki illat mintegy második bőrt hoz létre a két kiváló parfümőrnek, Amandine Clerc-Marie és Christiane Ploss köszönhetően.

Fejjegy: almavirág, calabriai bergamott, licsi
Szívjegy: sárgabarack, japán illatcserje, vadrózsa
Alapjegy: gyapotvirág, cédrusfa, szantálfa

Keresem! Oriflame My Naked Truth EDT
Ár: Csere/megegyezés szerint , Eladó: Diana82
Állapot: Üveges maradékot keresek 🌷🌻🌺, Helyszín: Budapest, fizetés: Első sorban személyes átvétel
Ár: 6000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: POSTÁZOM IS ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Yucchan

2016. január 13.

Elsőre nem is rossz, de aztán néhány perc múlva előjön belőle valami hipószag, ami viselhetetlenné teszi az én bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Mano1234

2016. január 4.

Nagyon finom púderes-virágos, szerintem tisztaságillata van. Napközben munkába az ilyen visszafogott illatokat szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Almás-bergamottos friss indítás, majd túlzottan púderessé válik. Üveg színe illik hozzá, tartóssága 3-4 ó. Leszáradásakor fás-púderes. Nagyon nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Csak katalógusban éreztem, élőben nem, de az illatos oldal alapján szerintem egy lágy, visszafogottna nőies, kissé számomra túl púderes - virágos, de nem rossz stílusos illat. Ettől függetlenül magamon nem igazán tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

JudithBeauty

2015. május 12.

A katalógusban lévő illatosított oldal alapján rendeltem meg, és nem csalódtam. Kábé 1 hónapja rendeltem, és meg vagyok elégedve az illatával. Hamar elillan, de az illata kárpótol. Tavaszi, könnyű, virágos illat, inkább hétköznapokra, munkába való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

pverus

2015. március 9.

Azért rendeltem meg ezt a parfümöt, mert a katalógusban az illatosított oldalon egy az egyben See by Chloé illata volt, ami az egyik kedvenc parfümöm, hát a valóságban egy kicsit más, mondjuk úgy, hogy nem annyira hivalkodó, lágyabb illata van, ami miatt viszont hétköznapokra nekem tökéletesen megfelel. Mióta megvan, minden reggel érte nyúlok.Az egyetlen dolog, ami nem tetszik benne, meg a többiek is írták már előttem, hogy tényleg nem tartós, de én emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

edy

2015. február 21.

Nagyon finom tavaszi kis virágos fuvallat,a tartóssága miatt kevesebb csillag,amúgy elfutkozni tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

galagonyanya

2015. február 13.

Valóban finom, lágy, kicsit friss virágillat, kellemesen lengedezik, mint a tavaszi szellő... Tartósnak nem mondható, ezért kicsit sokallom az árát még akciósan is. Az üvege nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

SISINKA

2015. február 6.

Nagyon vártam ezta uj oriflame illatot.nagyon tetszett a leírása a reklámja is.sikerult mintát beszereznem ilyesmire számítottam....lágy,gyengéd,puha simogato virág illat.nem hivalkodo es nem tolakodo.tokélete tavaszi illat de semmi extra annak aki a kulonleges illatokat kedveli.olyan mindennapi testhez simulo illat nem zavaro es nem tart sokáig sem utana kell fujni hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.