Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Kiszerelés: 75 ml

Norkaa

2015. június 23.

Szeretem a bio-natúr termékeket és ezt a kézkrémet is, nagyon jó illata van, kellemesen hidratál, kicsit ragadósra szárad, de ki lehet bírni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

joey!!!

2015. június 11.

Igyekszem áttérni a kevesebb méreganyagot tartalmazó kozmetikumokra, de belőle még van valamennyi, kidobni nem szeretném. Pedig amúgy nem a kedvencem.. Az illata nem rossz, bár kicsit mű, a menta frissessége nekem hiányzik belőle. Elég zsíros, de olyan érzetem van utána, mintha gumikesztyű lenne a kezemen (főleg a tenyeremnél), mert nem szívódik be rendesen, és a sokak által említett fehér ragaccsal is vannak gondjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Bettu

2014. november 2.

Ezt a krémet ajándékba kaptam, nincs vele bajom, szerintem az állaga pont jó, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, de az illatával annyira nem vagyok megelégedve. Annyira mondjuk nem intenzív az illata,sőt, csak akkor érzem mikor feljebb emelem a kezem, de nem az én világom:)
Mivel most nem volt úgysem kézkrémem, így elhasználom, a táskámban jó helye lesz, és lehet a végén meg is barátkozunk.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

zdoreebaba

2014. szeptember 24.

Ettől a kézkrémtől vannak ám sokkal jobbak.
Vegyes érzelmeket vált ki belőlem. Az állaga joghurthoz hasonlít, így könnyen el lehet dolgozni, viszont amit a felvitel után hagy az valami botrány. Egy fehér színű, maszatos szemetet (már elnézést a kifejezésért). Az illata sem fogott meg: mű, a málnához egyáltalán nem hasonlítható 'valami'. Egyedül, amit értékelni lehet rajta, az az, hogy gyorsan beszívódik, jól hidratál, de semmi extra. Egyszer-kétszer elmegy nyáron, de ettől a kézkrémtől vannak fényévekkel jobb minőségű, árú, kiszerelésű krémek. Ez volt az első meg az utolsó, hogy ilyet vásároltam! :( Nagy csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Ettől a kézkrémtől vannak ám sokkal jobbak.

shadow06

2014. szeptember 8.

Az illata jó, és külön tetszik hogy nem egy zsíros kézkrém, viszont ami megmarad utána az valami förtelem. Valami fehér, maszatos cucc marad a kezemen, amivel nemtudok mit kezdeni, le kell mosnom.. Először azt hittem hogy az én kezemen volt valami, amitől ez a dolog maradt rajtam, de aztán rákellett jönnöm hogy nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

kissenikor

2014. július 29.

Az illata isteni, az állaga rossz. A kiszáradt kezemre rákenve a körömágynál és mellette fehér maszatok maradtak, nem szívódott fel, el se tudtam tüntetni sehogyan sem, bemasszírozni is lehetetlen...hidratálni nem hidratált, lepergett darabokban a kezemről pár perc után. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

k.regi.90

2014. június 18.

Finom illatú, habár egy idő után picit van egy kis kellemetlen utóillata. Jó állagú, aránylag könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

domis

2014. április 23.

Imádom! Tudni kell rólam, hogy útálom a kézkrémeket, de ez meggyőzött! Nagyon friss az illata. És a kezem minden szépséghibája eltűnt tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

Princess

2014. április 6.

Nagyon finom illata van, de az én kiszáradt kezemre, nem jó. Nem hidratál eléggé, talán majd nyáron használom, amikor nem kell olyan nagy hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

andokmancok

2014. április 6.

imádom az illatát és hidratál is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

imádom az illatát és hidratál is :)

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bentonite 0 0

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.