Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Kiszerelés: 75 ml

Pansy

2014. február 9.

Valóban kis semmilyen krém, bár én szeretem az illatát, de tényleg nem hidratál tartósan és nem szívódik könnyen. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

BNicol

2014. január 30.

Ajándékba kaptam. Se jó, se rossz illata nincs. Olyan kicsit furcsa. Nekem nem hidratál. Beken, addig jó, de nem szívódik be egykönnyen. Kis idő múlva pedig kenhetem megint, mert nem tart. Biztos, hogy nem venném meg! Átlagos, kis semmilyen krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Udreeh

2014. január 30.

Jó kis kézkrém, elég sűrű, de könnyen beszívódik és EZ legalább hidratál. Az illatáért nem vonok le pontot, bár nekem nem annyira jön be, nem igazán emlékeztet a málnára és mentára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Galadriel

Az illatát szeretem, viszont csodát nem művel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Az illatát szeretem, viszont csodát nem művel. :(

hagicica20

2013. december 28.

Kellemes illata van, jó az állaga, de hatása semmi. Még szerencse, hogy ajándékba kaptam, soha nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Yellow Paca

2013. december 28.

Imádom az illatát. És kb ennyi ami igazán pozitív benne. Miután bekenem vele a kezem, látom a körömágyamon a fehér trutyit vékonyan, mit ne mondjak... eléggé visszataszító, pedig nem nyomok rá kiló számra. Más krémnél ilyet nem tapasztaltam, és semmivel sem tart tovább a hatása mint bármely más kézkrémnek. Mivel ajándékba kaptam ezért nem tudom mennyibe kerül, de nem rendelnék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 28.

Gituccci

2013. november 21.

Nagyon jó kézkrém. Számomra az a legjobb kézkrém amely gyorsan beszívódik a bőrömbe és tényleg hidratál is. Mna ez a krém ezt teljesíti. Az illata pedig tényleg kellemes és nem erős málna illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

lovaslany13

2013. augusztus 8.

Az állaga tényleg sűrűbb, kicsit testvaj felé hajlik, de hatásosabb is ezáltal. Nem használok amúgy kézkrémet mert nehezen viselem őket, de ez mennyei, már az illata miatt is. Hamar beszívódok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

laszlo.noemi

2013. július 11.

Az illata nekem fura, elég sűrű állagra, hatása jobb valamivel, mint a többi kézkrém

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

cyberalice

2013. június 1.

Kedvelem, mert mennyei az illata, állagra valóban meglepően fogkrémes :D
Viszont sajnos az én repedező kezeimmel nem tud csodát tenni ő sem, de talán nyáron jobban fog szuperálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Kedvelem, mert mennyei az illata, állagra valóban meglepően fogkrémes :D

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bentonite 0 0

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.