Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Kiszerelés: 75 ml

Tinuskaaa

2013. április 2.

szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

szeretem nagyon :)

bandita

2013. február 10.

Egy kézkrém, amelynek az illata Olyan szinten málnás-mentás, hogy fagylalt fogyasztására ösztönöz, még télvíz idején is. Gondolhatjátok, milyen isteni, ha képes voltam úgy megrendelni, hogy előzetes próbák során már tisztában voltam nulla hidratáló hatásával.
Sőt, vettem hozzá egy golyós deót is ugyanebből a családból.
Kizárólag az illata miatt adományozom én is a 4 csillagot.
Használat előtt nekem alaposan alá kell hidratálnom a kezem, de ezúttal még az sem érdekel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 10.

Sőt, vettem hozzá egy golyós deót is ugyanebből a családból.
Kizárólag az illata miatt adományozom én is a 4 csillagot.

Zita0606

2013. február 7.

Imádom az illatát ennek a kézkrémnek, nagyon frissítő :) Az állagán meglepődtem, mert nem az a megszokott folyékony, hanem sűrűbb. Kicsit a fogkrémre emlékeztetett :D Ha szárazabbak a kezeim nem túl hatékony a hidratáló képessége, de amúgy mindennapos használatra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Tesa

2013. január 11.

A tusfürdő párja után azt hittem, hogy ez is egy csodás termék lesz, mint kiderült katasztrófa. Az illata isteni finom, de nagyon gyengén hidratál, azt is csak rövid ideig, folyton újra és újra be kell vele kennem a kezem. Az illata miatt szeretem csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Mossyka

2013. január 9.

Szerintem az illata kellemes, nyári kézkrémnek tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Szerintem az illata kellemes, nyári kézkrémnek tökéletesen megfelel.

r.rekaaa

2012. november 17.

Nagyon furcsa illata van, szerintem nem hasonlít a málnára. Vannak sokkal jobb kézkrémek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

agica1989

2012. október 14.

Az első használatkor nekem is fehér darabkák maradtak a kezemen tőle (mint a hibajavító vagy ahhoz hasonló). Majd arra gondoltam, lehet az előtte használt kézfertőtlenítőmmel együtt fejt ki ilyen hatást. Azóta nem volt ilyen tapasztalatom. Az illata csak enyhén érződik a család többi málnás- mentás termékével ellentétben.
A használatát télre semmi képen nem ajánlom, mert kevés lehet! Amúgy jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

gabyca34

2012. szeptember 14.

Imádom! Jó az illata, jól hidratál, szép a csomagolása, mindig velem van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Imádom! Jó az illata, jól hidratál, szép a csomagolása, mindig velem van :)

Klári

2012. július 27.

Szeretem ezt a krémet,csak egy ideje fehér darabkák maradnak a kezemen tőle,annyira nem zavaró,csak nem tudom mitől lett ilyen.Azért jó az illata és nem lesz ragacsos tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Zsanci

2012. július 7.

Tusfürdőjével együtt hatalmas kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Tusfürdőjével együtt hatalmas kedvenc! :)

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bentonite 0 0

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.