Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém citrommal, amely természetes módon fehéríti a fogakat. Élénkítő mentatartalma friss leheletet nyújt, zöldtea-tartalma antibakteriális tulajdonságokkal bír, és csökkenti a fogíny irritációját. Fluoridot tartalmaz, megakadályozza a lepedékképződést és a fogszuvasodást.

Kiszerelés: 75  ml

Zita0606

2013. február 7.

Nagyon kellemes íze és illata van ennek a fogkrémnek és nem túl erős, nem olyan maróan mentolos mint a legtöbb fogrém. Frissítő, tiszta érzést nyújt és már pár használat után is látható a fehérítő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

tittus

2012. december 4.

Szerintem is nagyon jó, alaposan tisztít, és finom az íze is. A fehérítő hatását még nem figyeltem meg. Alapvetően egy jó fogkrém, akciósan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

bogárkabogárka

2012. október 17.

Egyik kolléganőm mondta még régebben, hogy ő kipróbálta és nagyon elégedett vele. Akciós volt nemrég, gondoltam, veszek egyet.
Az feltételezett íze miatt esett erre a választásom, mert nem nagyon szeretem az erős mentolos meg nem tudom milyen fogkrémeket, amiktől úgy érzem, még a zománcot is lemarják a fogamról... Hát, nem az amit vártam, de nem rossz ízű. És valóban én is észrevettem valamiféle fehérítő hatást, aminek nagyon örültem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Blame

2012. augusztus 31.

Nagyon jó kis fogkrém. Kellemes az íze. Se nem túl sok, se nem túl kevés. Olyan lágy. :D Emellett nagyon jól tisztítja a fogakat, még evés után is teljesen tisztának érzem. Ezek mellett pedig mintha még fehérítene is kicsit. Egyszóval nagyon elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Forrás: truth-in-aging, BFT