Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

judit.petes

2014. augusztus 8.

Magas fényvédős krémet kerestem nyárra, két hete használom és meg vagyok vele elégedve.
Zsíros bőrűeknek nem túl jó választás, mert picit nehezen szívódik be, de cserébe tényleg nem égtem le vele egyszer sem, sminkelni is lehet rá. Az illata nekem kicsit naptejes, de felkenés után nem érezni.
Amiért egyelőre levonok egy csillagot, az az, hogy az első heti használat után lett pár pattanásom (nem szokott), és csak arra tudok gondolni, hogy talán emiatt a krém miatt, majd updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

vegyesz001

2014. július 4.

20140616.:Első tapasztalatok: a kiszerelése tetszetős és én is külön örülök a pumpás kiszerelésnek. Illata enyhe, kellemes, bár az INCI-t elnézve középtájon szerepel az illatanyag a sorrendben (kár, hogy a pontos százalékot nem írhatják ki, pedig kíváncsi lennék). Ahogy kinyomtam egy pici krémet, állagra, színre olyan mint egy átlagos naptej. Felkenve valóban kicsit fénylik tőle az arc, de nekem nagyon hamar beszívódott, tényleg, pillanatok alatt és semmi zsíros érzés nem maradt utána. Az arcom puha tőle, kellően hidratált, semmi zsíros, olajos érzés. Igazán az eredeti funkciójára leszek kíváncsi, (amiért is szimpatikus lett a katalógusban ez az új termék), hogy tényleg védeni fog-e a szeplősödés ellen, vagy sem. Nagyon remélem, hogy fog használni! Na az egyik lényeges szempontot majdnem ki is felejtettem....az árát ( ami megint csak tetszetős volt:) Így elsőre nekem szimpi, úh egyenlőre megadom neki az 5 csillagot. Pár hét után updatelek.

20140704.: Hát ez a termék fantasztikus. Napozás, szolizás közben is használtam és egyszer sem égett le az arcom, de mégis barnultam. Újabb szeplők sem jöttek ki rajtam. Mióta megvettem szinte minden nap csak ezt használtam/használom és nagyon elégedett vagyok. Szépen beszívódik, nem irritál, nem jöttek ki tőle pattanásaim.A csomagolását is szeretem, praktikusak az ilyen kis pumpás kiszerelések.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

nikiii.*

2014. július 1.

UPDATE:
Három hete használom. Kitapasztaltam, nekem pont az a mennyiség elég, amennyit egy pumpálással kipréselek a dobozból, és így hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Nem lettek kiütéseim és pattanásaim, a bőröm nagyon szereti, és nem tömíti el a pórusaimat. Szépen barnul vele az arcom, nem égtem le egyszer sem. A pigmentfoltjaimon is halványított egy keveset, aminek külön örülök! Néha használok mellé BB-krémet is a Helia D-től, ha nem a legszebb a bőröm állapota, és jól kiegyenlítik egymást. Azt hiszem, maradok ennél a krémnél. (:
Két napja használom, de megelőlegezem neki az öt csillagot, aztán meglátjuk, hogy teljesít a következőkben. (: Erős fényvédelemmel rendelkező arckrémet kerestem, ezért esett erre a választásom - és mert persze viszonylag jó árban is volt. Nagyon praktikus, pumpás adagolója van, így nem kell attól félnem, hogy túl sok mennyiség landol a kezemben, könnyedén hozzá lehet szokni. Könnyű állagú krém, hamar felszívódik, és kellemesen hidratál. A 30-as SPF miatt természetesen kicsit csillog utána a bőröm, de a nap folyamán ez is elmúlik - nem úgy, mint ahogy néhány drogériás terméknél tapasztaltam.
Hogy a pigmentfoltokkal tesz-e valamit, azt még az idő megmondja, addig is elégedett vagyok. Hidratálás ötös, fényvédelem megvan, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Olyan, mintha nem is lenne semmi az arcomon, ami nyáron nem egy hátrány. (: Nincs erős illata sem, amiért külön köszönet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

UPDATE:

danna113

2014. június 13.

Nem igazán szerettem az arcomra kenni a napozó krémeket, így gondoltam megrendelem ezt. Száraz-kombinált bőrőm van, így általános hidratálásra mindíg szükségem van, és ez megfelelt a célnak a leírás alapján.
Amit tapasztaltam: a pimpás kiszerelés tetszik, az is, hogy le lehet csavarni a tetjét, és így a kifogyóban lévő tubus aljáról is ki lehet szedni a maradékot. Maga a tartalom... Hát nem vagyok elájulva tőle. Két nyomásnyit raktam at arcomra... És olyan volt mintha belefejeltem volna egy nagy bödön olajba, ami sehogy sem akart beszívódni. Tettem rá BB krémet, de olyan fényes volt az arcom, hogy eszméletlen mennyiségű púderrel sem tudtam természetesre mattítani (külön a BB krém egyébként mattít). Meglátjuk majd, hogy mit tudok vele kezdeni és esetleg javul e a beszívódási probléma, még próbálkozom. De ez jelenleg csak két csillagot ér nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Princess

2014. június 13.

A nyárra való tekintettel kerestem magas fényvédelmű krémet. Ez nyárra tökéletes. Alapozó alá szoktam felvinni, ami szintén Oriflame-s a The One alapozó(SPF 20). Hamar beszívódik, kellemes illata van. Szoli előtt ezzel szoktam bekenni az arcom, és nem ég meg! Biztosan újraveszem, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

nkatika

2014. június 13.

Nagyon vártam. Egyik kézfejemre felkenve ijedten láttam, mennyire fénylik, gondoltam, hogy arcon még csúfabb lesz. Nem tévedtem! Mattító BB alá kerestem nyári, könnyű, hidratáló, fényvédős bázist, hát nem ez lett az. Egyszer használtam, elajándékoztam. Maradok a Nivea Sensitive nappalijánál, hiába csak SPF15. Sajnálom, szerettem volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Propylene Glycol, Glycogen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.